Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letudom dolgozni a gyorshajtást?

Letudom dolgozni a gyorshajtást?

Figyelt kérdés

Tudom már volt ilyen kérdés de arra nem volt válasz... Szóval hülye voltam, gyorsabban mentem 17 éves vagyok és én inkább ledolgoznám közmunkával... Ez lehetséges? Tudom lehet, hogy lesznek beszólások, meg is érdemlem, nagyon hülye voltam, de most már nem tudok mit tenni... 90 ezer forint lesz ha nem érkezik több... Nagyon bánom. Szóval ez lehetséges, hogy közmunka? Köszi a válaszokat!

17F


2011. júl. 23. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet, legalábbis én még nem hallottam róla.
2011. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, majd apudék fizetik
2011. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nem, ez az intézmény itthon nem létezik. Fizetni kell, szüleidtől fogják kérni.
2011. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
mennyivel mentél?
2011. júl. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De létezik.


Ha nem fizetsz gyorshajtás büntetést akkor beváltható közmunkára is és fegyházbüntetésre is (!).


Ellenben mivel te még nem vagy nagykorú, csak 17, így anyád / apád felel érted. Tehát TE nem dolgozhatod le. Csak a törvényes gyámod. Úgyhogy jobb lesz, ha kifizetitek.


BTW bármiyen diákmunkán jobb fizetést kapsz, mint közmunkán, úgyhogy akkor inkább kérsz részletfizetést a büntetésre és diákmelóból törlesztesz... Lényegesen egyszerűbb és logikusabb döntés.

2011. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valahogy csak meglehet oldani, hogy én menjek melózni közmunkára szüleim helyett... Hát 140 el a 70 esnél és remélem nem volt több...
2011. júl. 23. 09:38
 7/11 anonim válasza:
Hááát akkor az 90-ezer körül lesz... Szerintem add el a kocsid aztán majd abból rendezed a számlát. De mi a f.nak kell száguldozni? Örülj hogy nem okoztál baleset akkor aztán sajnálkozhatnál. örülj ha ennyivel megúszod legyen ez tanulópénz...
2011. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 07:48

Fegyházba a gyilkosokat és egyéb "nehézfiúkat" küldik.


Az ügymenet a következő:

-megkapod a csekket

-kb. 3 hónap múlva ismét

-újabb kb.3 hónap elteltével a helyi önkormányzat jegyzője küldi és megemlíti a közmunkát(ami a legtöbb esetben csak papírforma),letiltja a fizetésedből ha tudja.

-ismét kb.3 hónap múlva ugyanezt teszi de már "adók módjára" is beszedetheti (végrehajtó)

De BÁRMELYIK pillanatban megállhat a ház előtt egy rendőrautó és visznek Baracskára "pébéhás"-ként.

Akár napi 500 (!!!) forintjával is de leültethetik Veled.

Minden stádiumban az azonnali kifizetés a megoldás,ha a rendőrrel viteted Magad a postára akkor is,ha hiányzol valakinek és pár nap után "kivált" a böriből,akkor is.

Szóval kérj kölcsön,fizesd be és közlekedj óvatosabban ezentúl.

:)

2011. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem.
2011. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:14


Igaz, fogház :)

2011. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!