Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A barátnőm nem engedni, hogy...

A barátnőm nem engedni, hogy vegyek egy óriásrobogót, és azzal járjak dolgozni. Szerinte veszélyes. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Lényegesebben veszélyesebb, mint mondjuk egy kocsi, próbáld meggyőzni, ha érdekli esetleg a környezetvédelem, akkor próbálkozz azzal hogy nem szennyezi úgy a környezetet, sokkal gyorsabb városban, nem fogsz vele száguldozni, megfelelő védőfelszereléssel motoroznál, stb. :D
2011. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

törődj bele


párom is akart magának motort,de addig mondogattam és hisztiztem,hogy meg ne próbálja,mig letett róla...

mutogattam rengeteg motorosbalesetet és hasonlók...cél érdekében még azzal is megfenyegettem hogy ha megveszi otthagyom...


kocsi biztonságosabb,vegyél azt


megértem a barátnőd,egyetértek vele

2011. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy az asszony mondja meg, hogy milyen motorral jársz. Most még csak a motorról beszél le, aztán pár év múlva azt veszed észre, hogy kötött mellénykében, fehéring-nyakkendőben vezetsz egy unalmas családi kombit 2 visító gyerekkel a hátsóülésen. Aztán erre egy év és elhagy, mert már nem az a vagány gyerek vagy, aki motorral akart járni, amikor megismerkedtetek. (mondjuk egy "igazi" motor jobb lenne, mint egy "óriásrobógó"... persze az se mindegy, hogyan vezetsz. Ha autóban is egy figyelmetlen állat vagy, jogosan félt.)
2011. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szeret nem azon a q*va 300ccm-es motoron fog múlni! és amugyis csak városban használnád?! hátakkor?!
2011. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
na én normálisan válaszolok neked:) nyílvánvaló,hogy te és a párod szeretitek egymást,természetes tehát,hogy félt téged!nem rosszindulatból,mert korlátozni akar,hanem gondolom azért, mert tényleg sok csúnya baleset szokott lenni...és gyereket szeretnétek,családot,ami azért elég nagy felelősség,ezért nem érné meg a kockázatot a napi 100km motorozás...mert az élet kiszámíthatatlan,és nem is gondolná az ember,hogy bármi történhet vele,bármikor,amire egyáltalán nem is számít.gondold át :) és majd megbeszélitek..
2011. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nem az anyád, csak a barátnőd.

2. Az ilyennek ne dőlj be, mint itt feljebb "ha megveszed, elhagylak". Ha így gondolkodik, akkor annyit is ér az a kapcsolat és tényleg mellényes, családikombis leszel. Ha ez egyszer bejön, mindig bejön.

3. Ha nagyon szeretnéd, és megteheted, mondd meg, hogy megveszed vagy meg se mondd és vedd meg. Kész. Ha nem jön be, majd eladod. De be fog jönni. (Neki is)

2011. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PAPUUUUUUUUUUUUCS!!! Mi a turoert kellene az engedelye?! Mellesleg az elso olyan aljas zsarolasra hogy "akkor elhagylak" azt kell mondani hogy senki nem tart vissza, ott az ajto! Ha egyszer engedsz, orokre papucs leszel.
2011. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!