Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán mit tegyek...

Forgalmi vizsgán mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de pénteken lesz a forgalmi vizsgám, és parázok egy kicsit, mert ha az országúti vezetést húzom, akkor nem nagyon tudom, mit csináljak. Mármint akkor nagyon jól elvagyok, ha nincs forgalom, de mit kell olyankor tegyek, ha megy előttünk egy teherautó 80-85-el, és a vizsgabiztos azt mondja, hogy előzzem meg? Előzzem meg, de akkor túl kell lépnem a sebességhatárt, vagy 90-el előzök, de ez meg szabálytalan, mert 15-20 km/h-s különbségnek kell lenni, vagy egyszerűen mondjam azt, hogy nem tehetem, mert a szabályt nem szabad megszegni. Ettől félek a legjobban:/ Csak megbukni nem akarok, mert nagyon van már pénzem...:/

17/F


2011. júl. 19. 20:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Zebránál váltottam sávot, ezt még lenyelte a vizsgabiztos, de azt már amikor jobbra soroltam be az egyirányú utcában, amikor balra kellett kanyarodni.:S Izgultam. De, ez van. Majd legközelebb.
2011. júl. 23. 19:43
 12/13 anonim válasza:
Ugyanezen basztak meg:D
2011. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem cs*getésképpen, de hogy tudjátok elkövetni pont azt a két hibát, amit rendszeresen kihangsúlyoznak, hogy erre nagyon kell figyelni? A legtöbb bukás szerintem a zebra és az egyirányúból balra kanyarodásból van. Az oktatók (legalábbis az enyém) ezért direkt kiemelte, hogy ilyen miatt ne bukjak meg, és gyakoroltuk is jópárszor...


Na mindegy...

2011. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!