Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti rst 50 (1988) szervíz...

Malaguti rst 50 (1988) szervíz segítség?

Figyelt kérdés

Valakinek nincs véletlenül egy szevízkönyve malaguti RST 50 sportmotorhoz?


Vettem egyet, viszonylag értelmes állapotban de lenne rajta mit csinálni, de :


- Fékmunkahenger tropa rajta. Az eladó adott hozzá egy cserét (ami természetesen totál másfajta...). Se cikkszám se semmi, nem tudom hol szerezhetnék másikat

- légszűrő nincs benne...

- fordulatszámmérő spirál rossz

- egy zsiguli gyertya van benne (...)

- hátsó kerék csapágyak eléggé kopottasak + hátsó kerék tengelye is...


Ezen cuccok beszerzésére tudnátok adni valami tippet? Ill. ha valaki tud használtat / bontottat az is megírhatná!


köszi


2011. júl. 14. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész a motorosboltba és kérsz Malaguti rst 50-hez fékmunkahenger, légszűrőt, fordulatszámmérő spirált,hátsó kerék tengelyt . Célszerű megnézni az alvázszámot (esetleg modorszámot) mert így be tudják azonosítani /saját tapasztalat/.


Ha Zsiguli gyertyával működik akkor hagyd úgy ha nem kérjél hozzá azt is.


Hátsó kerékcsapágyat vedd ki, nézd meg a számát és vegyél csapágyboltban.


UI: a spirált vidd magaddal, vagy mérd meg mert nem mindig méretpontosak.

2011. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem mondod, hogy menjek be a "boltba" akkor ez meg sem fordul a fejemben, komolyan... Igazi már 10 boltban érdeklődtem és sehol sem tudtak segíteni.. Ez nem egy Simpson kategóriás kismoci, van belőle kb. 20 az országban... Még a malaguti importőr is elhajtott a bánatba, hogy ehhez ő aztán nem hozat alkatrészt.
2011. júl. 16. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ilyen ritka nálunk. Nem tudom mikor vetted vagy, hogy jutottál hozzá, de előtte meg kellet volna kérdezni, hogy van-e hozzá alkatrész. Én majdnem vettem egy Derbit, de elég ritka és több boltban is azt mondták, hogy nem fogok kapni hozzá alkatrészt sehol.


Esetleg mivel elég régi ez is nehezíti az alkatrész vásárlást. Esetleg más motor alkatrésze nem passzol bele.

Esetleg e-bay.

2011. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!