Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó kerekes autót, milyen...

Hátsó kerekes autót, milyen technikával lehet megfüstöltetni?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy 117 lovas hátsó kerekes BMW-m. Sose tudom megfüstöltetni a hátsó kerekeket. Milyen technika az igazi? Ez alatt értem hogy kuplung, fék, gázadás stb. M power legyen veletek! :) és Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat elörre is!
2011. júl. 13. 00:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja és a csili vili felni mindig jobb mint az ocsmány gyári disztárcsa..
2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mivel jobb? attól hogy nehezebb, kisebb terhelést bír?

vagy netán az benne a pozitív, hogy megváltoztatja a futómű karakterisztikát? vannak olyan könnyűfémfelnik, amik igenis könnyűek, és verseny célokra vannak sokkal nagyobb teherbírással, de akinek ilyen erős bmw-je van nem erre fog áldozni.

kérdezővel alapvetően semmi bajom, és nagyon remélem, h ezt a csúsztatást mondjuk nem a mecsekben, vagy egyéb forgalmas helyen, hanem valami zárt pályán, netalán egy kihalt parkolóban akar májerkedni.

amúgy egy jó öreg mondás itt is beválhat: az erőhiányát, bátorsággal pótold

2011. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egy csili vili felni nemlehet könnyüfémfelni?
2011. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Te jóég! Köszönöm majdnem mindenkinek a hasznos válaszokat! Mert voltak szinten aluliak is...és Igen is sikerült! :):):) Nem májerkodás képp kérdeztem! A farolás az ment már régebben is! Ez izgatta a kiváncsiságom! amúgy E46os szériásom van! Az meg szeret pörögni. No köszönöm mégegyszer a hasznos tanácsokat! Jah és igen! Parkolóban csináltam ahol egy árva kocsi nem volt haveromén kívűl :) Nem vagyok tipikus kö..ög Bmw-s, hogy ne figyeljek oda másokra! Sok munkám van ebbe az autóba és úgy vélem hogy nem sufni tuning kategória. Felnire rátérve meg a gumikra 255ösök 18as M series felnikkel. De lényeg hogy sikerült!! Nem elsőre de sikerült folyamatosan kapartatnom!
2011. júl. 14. 12:16
 15/15 ghajhigopsdfjhs válasza:
Javaslom: Nyomd le a kuplungot, közben nyomd a gázt, amig nincs magas fordulatszámon, majd forgassad el a kormányt, és lépj le a kuplungról! Akkor forogni fogsz, de nem garantált, hogy füstöl!
2014. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!