Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az automata...

Mi baja lehet az automata váltónak?

Figyelt kérdés

Opel Vectra típusról van szó. Néha azt csinálja, hogy a sport fokozatot jelző "S" betű villog, és csak gurul, hiába adok gázt, nem pörög fel a motor.

Leállítom, újraindítom, és utána megy tovább rendesen. Mi lehet a baj?


2011. júl. 10. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
az S betű nem a semmilyent jelenti ? :D
2011. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, azt kihagytam, hogy aki még életében nem látott automata váltót, az lehetőleg ne fárasszon a hülyeséggel. Köszönöm.
2011. júl. 10. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
amúgy ha ugyan úgy működik, mint az automata motorok, akkor el van akadva a variátorgörgő
2011. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Váltóvezérlő. Ha jól sejtem beviszed márkaszervízbe, kap egy új szoftvert és jó amíg jó.
2011. júl. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez körülbelül menyibe fáj? Csak mert egy 18 éves autóról van szó, amit anno nem egész 200.000 Ft-ért vettem...

2011. júl. 12. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:

A váltóvezérlős vagyok.

Én mindenképp azzal kezdeném, hogy bevinném szervizbe hibakódot olvastatni. Az kb 3-5000 HUF. De persze megmondod, hogy ez meg ez a baja. Ők elmondják, hogy mi és mennyibe kerülne. Ha valamilyen szoftver baj van ahogy sejtem, akkor kénytelen leszel nekik fizetni, ha nem akkor köszönöd szépen mondod, hogy később amint lesz rá keret visszahozod és elviszed egy szakihoz, ha nem akarsz annyit fizetni. Ez az én személyes véleményem. Majd azért írd már, hogy mi lesz a vége a történetnek :)

2011. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem biztos, h váltóvezérlés, mert nekem is ilyen van, és volt, h menet közben villogott az S felirat a műszerfalon, és ott a motorral volt gond
2011. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!