Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a neten...

Mi a véleményetek a neten való autógumi rendelésről? Illetve mennyire jók a Fulda, vagy Barum gumik (nyári)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A Fulda tudtommal a legjobb gumigyártók között volt régen. Jelenleg nem tudom hol áll a mezőnyben, de szerintem nem számít rossznak most se. A másikról nem tudok semmit.

Ha jó helyről rendelsz, jó fajta gumit, akkor nyugodtan vehetsz neten is. Én egyszer vásároltam az automax.hu-ról és teljesen megvoltam elégedve minden szempontból velük is és a gumikkal is. Még most is azokat használom.

2011. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Még az is érdekelne hogy kaptál garanciát a neten rendelt gumikra?

2011. júl. 8. 20:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy én a popgom-on néztem...
2011. júl. 8. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A Fulda már volt a családba igaz az terepgumi volt, de semmi probléma nem volt vele. A Barumról nem tudok semmit mondani.


Még annyit, hogy ismerősöm rendelt tavaly 4db gumit a netről kapott kedvezményt is. és rendben megkapta. Sajnos nem tudom honnan rendelte.

2011. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyél nyugodtan nekem is netes vásárlásos van, 3 éve semmi baja, igaz koptatom, tehát hamarosan veszek megint....XD

Ja én autóeladásból megmaradt téli gumit vettem 4 db ot (8 hónapos volt a gyártási szám szerint ) postával 12 000 FT ért 8-9 mm es profillal, fulda-t

Barum Brilliantisis is jó , nyáriba az van a kocsin, csendes futású, jól tapad, tovább nem dicsérem mert nincs más előnye XD a barum-t viszont újonnan vettem és így igaz kapsz egyes helyeken engedményt is, meg számla is jár mellé, amit tegyél el mert gari nincs rá de ha kátyú szétkapja rendőrt hívsz és jegyzőkönyv után megtérítik a szép magyar utak okozta rongálásokat...

2011. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!