Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipróbálta már a Suzuki...

Kipróbálta már a Suzuki Kizashit valaki a fórumozók közül? Mi a véleménye/tek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

totalcaron volt egy cikk..

[link]

Leginkább az árát szídták, de ezt nem is csodálom..

Amúgy élőben mégcsúnyább, mint képeken.. :D

2011. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, igen. Kevesebb pénzből jobbat lehet venni:)
2011. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én láttam egyet az utcán. Nekem külsőre nagyon-nagyon bejön, sokkal szebb, mint a többi Suzuki. Valóban jól néz ki. De mégiscsak egy Suzuki, nem hiszem, hogy itthon ennyiért olyan sokan fognak venni, max Suzuki mániások. Ők a Suzuki 1.6 Sport-ért se sajnálják a 4 milliót. Használtan ennyiért CL Mercedes van, de nem baj :)
2011. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Németországban fele annyiért megkapod mint itthon és különben nagyon jó autó ami soha nem hagy cserben nem úgy mint azok a lestrapált Mercik amit az ember 3-4 millióért kap.
2011. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én eddig 1x láttam pesten a x.kerben. a vicc, hogy egy új Corvett mellett állt, és megálltak a két autónál és mindenki a Kizashit nézte. Szerintem nagyon szép darab!
2011. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem szép, de elfogadnám.
2011. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

te nagyon kancsi vagy ha azt hiszed a kizashit nézték te szutyukis

a "Corvett" pedig Corvette

C6 Z06 mindörökké(L)

2011. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja a kizashi meg suzuki ennyi a véleményem
2011. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem,de megnéztem az árát..haha no comment.

Fele ennyiért lehet kint venni normális audit/bmwt/vwt/mercit és akkor legalább AUTÓBAN ÜLSZ.Nem egy fos SZuzukiban.

2011. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző

"Fele ennyiért lehet kint venni normális audit/bmwt/vwt/mercit és akkor legalább AUTÓBAN ÜLSZ.Nem egy fos SZuzukiban.

"

Ez a Suzuki messziről lenyomja azt a szar mercit, bmwt, audit amit fele ennyiért kapsz. Ebben minden extra benne van aminek van értelme nem úgy mint a mercikben amikben van aminek értelme nincs de alapdolgok pl nincsenek

meg a 2.4 benzines motor se egy szerény berregő csak.

Megsúgom Németországban 20e euróért kb 5 milláért meg lehet venni és én inkább megvenném ezt mint valami széthajtott hetente szervizbe vihető már szinte népautótó merci,bmw,audi helyett.

2011. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!