Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan hatsokerekes auto...

Van olyan hatsokerekes auto aminek a fogyasztasa is turheto?

Figyelt kérdés
8L/100 kb, amire gondolok. Azert h ne kelljen reszvenyeket vegyek benzinkutakhoz h tudjak tankolni:)
2011. júl. 4. 19:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Háááát... talán még amire lehet mondani hogy TŰRHETŐ:


E30 318i BMW 1.8-as motorral szerelve!


Ez városban 10Lityi körül van de általánosságban ha nagyon jól eltalálod a vezetési ütemét akkor 8L benyóból beéri nagyjábol! 8L+pár deci!


Ez valós adat,mivel unokatesóméknak is ilyen van és normál vezetési ütem mellett 8-10L-ből megúszod! És powerfanatics-on találsz a kopó/forgó alkatrészekből is olcsóbbat!! persze vannak speckós alkatrészek is hozzá 5X annyi áron! egy biztos: Német gyártmány,élmény autó,hátsó kerekes,és ennek is van azért még ereje (persze a "KÉTÉSFELES" motorral felszerelt E30-asnak már igen-igen nagy ereje van ezért inkább már az az igazi élményautó de azt meg 15L alatti etetésből NEM úszod meg) ;) SOK SIKERT!

2011. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ford Sierra 2.0i? Nekem volt egy 5 éve, átlag 8,5 volt a fogyasztása, hátul hajt, BMW-től olcsóbbak hozzá az alkatrészek, ésmég az áruk is olcsó, bár jól nézd meg mert sok lelakott szar példány van belőle! És lehet hogy most a BMW-sek lefognak ezért ugatni, de nemérdekel, bárki megnézheti hogy egy BMW-hez mégha 100 éves is felsőbb kategőriába tartoznak az alkatrészárak mint pl egy Fordhoz.
2011. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
az egesz Ford Sierra hatsokerek meghajtasu?
2011. júl. 5. 08:16
 24/30 anonim ***** válasza:
48%

igen,ott van még a sierra is!! !


Utolsó: én is BMW-s vagyok és nem ugatlak le,ez így igaz,de viszont a BMW presztizs autó ezért ilyen drága és azért is ilyen drága még az alkatrészei mert többet kibír!!!


Mindenkinek megvan a saját maga ízlése: valakinek sierra,valakinek BMW,van olyan aki a benzin temető ladákat szereti és van aki trabant 601s mániás! Ezért senkit nem szabad leszólni hisz ez a saját maga ízlése!!


(olyan mint ha én mint DJ leszólnám a rock zenészeket...)


Amúgy utólag mondva a sierra sem egy rossz autó , azokat is keresgélhetsz , de mondjuk azt sem kapsz nagyon 2000cm3 alatt!!!!!!!!!de megéri,csak nem fogja 8L-el beérni!


mondhatni valljuk be,igazad van 50%-ban: a hátsókerekes autókhoz már az erőt is hozzá teszik,ezzel értendően a nagy köbcentiket is!!! ezek már a "középkorú" autókra igaz


de viszont van olyan autó aminek nincs nagy motorja és hátsókerekes: Lada,Zaporozsec,Skoda 120L(ha jól tudom),Polski(ha jól tudom)de gondolom te nem ezt a réteget keresed hanem a kicsit modernebben felszerelt autókat!!! Sierra,Corolla...kicsit elitebb márkák!!!


de ezekben viszont való igaz nem nagyon találsz olyat ami 8L-t eszik!! vagyis inkább nagyon ritka!!!

2011. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

15:15: Én sem szóltam le a BMW-ket, sőt, ha anyagilag megtehetném akkor vennék egy 2005 körüli 530-ast, de most jelengleg nem megy az üzlet. A Lada pedig kifejezetten szomjas gépezet, azt nem ajánlom.


Üdv. a Sierrás

2011. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
na,hát akkor ebbe egyetértünk :)
2011. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
jaja :)
2011. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Dieseleknel ami turbos az h van feltuntetve? pl TD?
2011. júl. 6. 19:29
 29/30 anonim ***** válasza:
TDI!!!! TurboDIesel!
2011. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
ertem koszi szepen
2011. júl. 7. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!