Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kell fújni a kerékbe?...

Ledzep kérdése:

Mennyit kell fújni a kerékbe? (részletek lent)

Figyelt kérdés

hideg állapotban 2,2 kell a gumikba

de mire odaérek a benzinkúthoz(6km) szerintem már nem hideg állapotú a gumi, és olvastam valahol hogy melegen többet mutat a mérő

tehát ha meleg a gumi akkor 2,5 is mehet a gumiba?

csak mert mikor már fél npaja áll a garázsban a kocsi olyan mint ha lapos lenne a gumi pedig ha elmegyek a benzinkúthoz és megnézem akkor 2,2-t mutat


2011. júl. 4. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
a meleg levegő pont, hogy kitágul
2011. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6km-en nem melegszik fel annyira a gumi, hogy jelentős eltérés legyen. De az se biztos, hogy a kút órája megbízható, ha jársz másik benzinkút felé, mérd meg ott is, ha mész az autóval 30-40 km-t akkor se nagyon lesz a 2,2-ből 2,5 feletti érték.
2011. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen tágul, azért lesz nagyobb nyomás, a gumiban.
2011. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vegyél egy saját kis mérőt, pár száz ft, vannak elég megbízhatók is.
2011. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vettem ebből a pár száz ft-s ból 3 különbözőt...hát egyik 4,2-t mutat, a másik 5-t a harmadik meg 1 bar nyomást....
2011. júl. 4. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
:Dakkor vegyél egy drágábbat is
2011. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!