Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik segítene az S51-es...

Melyik segítene az S51-es simomón Árokba lökni vagy homokot vagy cukrot önteni a tankba? Esetleg felgyújtani?

Figyelt kérdés
60ezerért vettem már 120-ba van, mindig tolni kell és a robogósok is röhögve otthagynak város legszarabb simója az enyém.. Az egyik s51-esen schwalbe hengerfejvan és még az is odaver!!!
2011. júl. 1. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelőnek igaza van. Am meg ha meg akarod öllni. Add ide nekem, komolyan mondom nekem kell. Na de egy pár jó tanács. Vegyél bele új kondenzátort és egy 260-as isolator spezial gyertyát. Nézd meg a gyújtását hogy milyen szikrát ad, nézd meg az alaplapot meg a lendkereket hogy minden passzol-e!
2011. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazad van ráköltötted a vételárat még egyszer és akkor még ki is akarod nyírni szegény motort amugy már itt az első komolyabb hiba mikor láttad hogy nem az igazi akkor csak tovább ölted bele a pénzt előbb el kellett volna adnod.
2011. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!