Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik segítene az S51-es...

Melyik segítene az S51-es simomón Árokba lökni vagy homokot vagy cukrot önteni a tankba? Esetleg felgyújtani?

Figyelt kérdés
60ezerért vettem már 120-ba van, mindig tolni kell és a robogósok is röhögve otthagynak város legszarabb simója az enyém.. Az egyik s51-esen schwalbe hengerfejvan és még az is odaver!!!
2011. júl. 1. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sztem gyujtsd fel

azt tuti lenne nezni is

2011. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindhármat egyszerre! Sok sikert! Várjuk a képet!
2011. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi ! meglesz az biztos !
2011. júl. 1. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Add oda a szegény gyerekeknek! (Nekem) Az én Simsonom még rosszabb, azon még a kuplungot is állandóan állítgatni kell.
2011. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tele tömted utángyártott cuccokkal nem is csoda hogy nem jó börzékre kell kimenni és ott venni GYÁRI cuccokat így ne is várd hogy menjen.
2011. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Macimester válasza:
No írd le , hogy mi a gondod vele. Hátha tudok segíteni.
2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is segíthetnél, mit csináljak, hogy kiemeljen a kuplung?
2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dobj bele a tankba 2-300 petárdát öntsd tele benzinnel és gyufát neki. Rokonom megcsinálta a swarblival és azóta se láttam olyan szépet :)))))))
2011. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen simsonom mint neked, én 65-70 körül vettem és még ugyan ennyit ráköltöttem de nem volt jó.

Meghirdettem áron alul és 1 héten belül elvitték.

Ma már egy robogó boldog tulajdonosa vagyok.:)

2011. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Úgy van. Hülyék gyülekezete. Aki nem képes megszerelni egy Simsont, annak ajánlom, hogy magát gyújtsa fel és ne a motort. Tudjátok...attól, hogy a kacsa nem tud úszni még nem a víz a hülye...
2011. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!