Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Renault clio vészvillogój...

SOS! Renault clio vészvillogóját nem tudom kikapcsolni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 2002-es Renault Clio-m van.Ugyan ez volt a problémám,de én úgy oldottam meg,hogy aláfeszítettem egy műanyag lapocskát ami nem is mutat rosszul:)És ha esetleg használni kell akkor meg kihúzom .

Azelőtt papírral is alányomtam ,hogy ne villogjon de reggelre kipattant és lemerült az akkumulátor,úgy,hogy most egy műanyag lap van alatta és nem tud kikattanni:)Ha más nem te is próbálj meg alárakni valamit ami benyomja és nem engedi kikattanni.

Ha meg esetleg megjavíttatod akkor leírnád,hogy mennyibe került és hol?Mert nekem is megkéne majd csinálni.

2011. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia! Még mindig ki van iktatva a vészjelzőm és nem is tudom, hogy mikor lesz megint jó. Az egész kapcsolót kell cserélnem, bontóban hiánycikk. 6-7 ezerért talán meg lehet így venni, ha lesz.
2011. júl. 18. 22:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor enyém is marad úgy:)Meg a jobb oldali ablakemelő égett le,azt is bontóból kéne szerezzek de akkor inkább marad felhúzva de én nem költök most erre 15-20 ezreket:))
2011. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!