Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babettára miért kell bukósisak?

Babettára miért kell bukósisak?

Figyelt kérdés

Az elektromos bicikli majdnem ugyanilyen sebességgel közlekedik, arra semmi nem kell. A GO-PED nevű benzines roller végsebessége 50 km/h, arra se jogsi, se sisak. Akkor Babettára minek? Biciklivel is ennyivel közlekedek.


Félreértés ne essék, jogsi igenis kelljen rá!


2011. jún. 24. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ez elvan bszva és az miért van hogy pl siakkal lehet 50 km el haladni kerékpárral segédmotorral siakostol amire motoros sikat kell.. maximum 40 km / ora a max sebesség .. érdekes ez így ratyi de mindenki szarik rá
2011. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD Attól hogy Babetta, még motor! :D
2011. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi a lényeges különbség egy elektromos valami és egy Babetta között? Mert sebességre 2-3 km/h...
2011. jún. 24. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést úgy kellene feltenni, hogy miért nem kell az elektromos vacakokra sisak.

Múltkor hallottam szitkozódni egy Babettás bácsikát, ő is ezen volt fennakadva.

A sisak jó ám, csak az első aszfalt-lefejelésig nem látod be. Ezzel én is így voltam anno, de egyszer levettem fejjel a flasztert. A kesztyűm elszakadt, a sisak karcos lett, de megúsztam két napos csukló környéki fájdalommal, semmi látható nyoma.

2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A KRESZ szerint 400W teljesítmény felett kell jogsi, és bukósisak! A Babetta 1,75 kW, tehát kell rá sisak. A dongó motor alatta van ezért hiába benzines, nem kell tökfödő, se jogsi!
2011. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az autóknál se hiszem hogy lenne kivétel hogy : ebbe kell őv ebbe nem..
2011. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis remek szabály az hogy kell a bukósisak hiszen ha mindenki belegondol ez a mi életünket védi.

Egyébként én is rakatnák bukósisakot ezekre amiket itt leírtál de ha nem vesznek fel az az ő bajuk aztán ha véletlenül elesnek akkor lehet betörik a fejük mi pedig megússzuk kisebb karcolásokkal.

Szerintem erről ennyit.

2011. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

"az autóknál se hiszem hogy lenne kivétel hogy : ebbe kell őv ebbe nem.."


Hát, én a Wartburgban nagyon ritkán csatoltam be a biztonsági övet.

2011. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!