Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találkozott valaki szemét...

Találkozott valaki szemét lehúzós autószalonosokkal?

Figyelt kérdés
Akik húzzák az autó átadási idejét, pedig a bank már kifizette nekik... Akik nem adnak "ajándékokat".... Hazudnak a tényekről... stb.
2009. márc. 24. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sajnos sok ilyenről olvasni autós fórumokon.
2009. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

nos én csak ilyennel találkoztam ..

eddig vettem már 8 új autót szalonban és elég eltérő típusokból, nos mindenhol ugyanazt a lehúzó undorító mentalitást tapasztaltam.

Nézd, ezek ebből élnek ....

Én már ott tartok, hog ymeg s ehallgatom, amit mond, hanem közlök vele tényeket és vag yelfogadja vag ynem, de akkro ott hagyom, hülyítsen mást. Tudod maga aki eladja neked , elég szép pénzt húz le ha egy autót sikerül rá tukmálni valakire.

2009. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak ilyenekkel találkoztam
2009. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én ebben dolgoztam és sajnos van ilyen,sok és mindíg az ügyintéző húzza a rövidebbet, mert az ügyfél az ő nyakán akar ugrálni, amit meg is értek valahol, csak pont ő nem tehet róla. De azért el kell mondani tisztelet a kivételeknek, amikor az ügyfél is necces és még neki áll feljebb, amikor pl elfelejti közölni, hogy agyig báros, nullával akar az autóba ülni és még a forgalomba helyezésre sincs pénze.

Én nagyon szerettem ezt, a szakmát pedig nő vagyok, de pont ezek miatt hagytam abba! Húúú pedig nagyon szerettem az új autókat kipróbálni és átadni az ügyfélnek és mindíg irigykedtem, hogy neki új van nekem meg az öreg 15 éves:-)

2009. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én ügyemet a mai napig nem tudom, és nem is fogom elfelejteni. Ha fizetnének sem vinném oda többet a kocsit! Megrendeltem egy autót 2007. júliusában, azt mondta az ügyintéző (egyben a szalonvezető), hogy a születésnapomra (augusztus eleje) meg is érkezik. Nem így történt, sokszori telefonálgatások után, a bankot is felhívtam a második hívásomnál már vezetőt kértem. Érdekes módon másfél-két óra múlva hívtak a szalonból, hogy holnap mehetek a kocsiért. De persze megkérdezte, hogy miért hívtam fel a bankot, mire én: az én pénzem nem? Mivel akkor már a második törlesztőrészletet postázták ki nekem. Szóval ezek után másnap (09. 10.) oda mentünk, szűk két órát várattak, mert akkor vitték zöldkártyára! Röhej volt! Arra nem volt idejük, hogy lemossák és kiglancolják a kocsit... még a matricájukat sem ragasztották be, pedig készültem, hogy elegáns mozdulattal (előttük) kitépem a szélvédőről. Ajándékba kaptam egy gumiszőnyegszettet, gumicsíkokat, szélterelőket kaptam. JA!!! Van ismerősöm a Suzuki gyárban, és ő megnézte, hogy mikor gördült le a szalagról, illetve mikor ment át az utolsó ellenőrzéseken... a dátum: 2007. 03. 02. Tehát hazugság volt minden amit mondtak! Nem hiába furcsálltam, hogy egy Magyarországon összerakott autóra miért kell majdnem 3 hónapot várni... tiszta Merkur....
2009. márc. 26. 06:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Suzuki M7 Érd
2009. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vitai Kft. Tatabánya
2009. ápr. 12. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!