Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ehez hozzányúlni?...

Érdemes ehez hozzányúlni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy mercedes ce300-as kocsim, amely nemrég volt szervízben de miután elhoztam a szervízből azóta észrevettem, hogy nagyon furcsán áll a vezető ülés. Szerintem a szervízesek sz*rták el direkt, de nem ez a lényeg. Az ülés elektromosan állítható előre-hátra illetve a háttámla dőlése is valamint a fejtámla is. Az egész ülés olyan mintha picit dőlne jobbra és el lenne fordulva (szintén jobbra)... Nem tudom mi történt vele... A kérdésem az hogy ezt érdemes megpróbálni szétszedni és megjavítani (ha megtudom) vagy inkább ne nyúljak hozzá? Azt gondolom modnanom se kell hogy a háttámla dőlése jelenleg nem állítható de előre-hátra viszont még mozog...
2011. jún. 18. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a szervizbe hogy csinálják meg, ha nem teszik meg akkor reklamálj a főnöküknél.
2011. jún. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza! Ha ők rosszúl rakták vissza akkor nekik ingyen kell megcsinálniuk. Ha nem csinálnák meg ingyen akkor van úgynevezett "Panaszfüzet" ezt említsd meg.(sokszor segít). Ha ígyse akkor fogyasztásvédelem, de ez már bonyolultabb.
2011. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az a baj hogy ők azt foják mondani hogy nem ők voltak. És nem tudom bizonyítani az ellenkezőjét. Egyszer már volt ilyen sőt nem is egyszer... Egyszer a kipufógórendszernél egy hőterelőt nem cavarzotka vissza rendesen és leszakadt útközben amin átment egy másik autó... Azt mondták hogy ők hozzá se nyúltak igaz az egész kipufugót levették és ott javítgattak dolgokat de biztosan magától csavarodott ki az a pár csavar... A fékkel is volt gond közvetlenül szervíz után de az biztos hogy oda többet nem viszem...
2011. jún. 18. 13:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt még megjegyezném hogy az elmúlt 2 szervíz alkalmával ami idén volt közel félmisit hagytam ott... Hát sajnos úgyláttszik ebben az országban így működnek a dolgok...
2011. jún. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!