Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel autóba benzint tankolta...

Diesel autóba benzint tankoltam és meg nőtt a fogyasztás. MI leht a baj?

Figyelt kérdés
Egy 50 l körüli tankba, 7-7,5 litert benzint tankoltam, be se indítottam hanem azon percen telenyomtuk gázolajjal. Aztán következő tankolásoknál adalék anyagokat is öntöttünk bele de, az 5-6 literes átlag fogyasztás helyett, most 13-14 litert fogyaszt. Még nem tért észhez az elektronika vagy tönkre ment benne valami ? Válaszokat köszi.
2011. jún. 17. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha be sem indítottad és azonnal feltöltöttétek gázolajjal akkor a motornak semmi baja sem lessz ennyi benzintől!

Nem tudom milyen autóról van szó,így nehéz megállapítani a többletfogyasztás okát,általában lambda szonda szokott lenni ilyenkor,de ez csak egy tipp így látatlanban:-)

2011. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ekkora hülyét, nem kéne nekeed autó bmeg, nem is a benzin a baj mert az előfordul, de mi a fa.sznak raksz bele mindenféle adalékge.ci, hidd el ami kell bele az gyárilag benn van a ganyéban
2011. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelems válaszokat:). A többieket is köszönöm,hogy meg osztották véleményüket bár azokat nem találtam hasznosnak. Egyébként Fiat Stilo 1.9 TDI
2011. jún. 22. 21:53
 14/14 oliben33 válasza:
Sziasztok nem kéne le hülyézni a srácot mert nekem egy porlasztó tisztító adaléktól,ugyan ez történt,az 1.7-es dízel fiat,5 helyett 13 litert eszik.Nem füstöl és nem jár rosszul viszont,rengeteget fogyaszt,Meg kérném csak az írjon akinek van róla fogalma hogy mi lehet az oka.Minden hülye gyerek aki már vezette apu suzukiját de fingja sincs róla csak cikizni tudja a másikat,inkább kíméljen.
2013. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!