Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit érdemes cserélni, karbanta...

Mit érdemes cserélni, karbantartani egy frissen vásárolt Trabant 601-esen?

Figyelt kérdés
Trabant 601 vásárlásában gondolkozom de jó lenne tudnom, hogy mi vár még rám miután megszereztem az autót. Viszonylag jó állapotú az autó tehát különösen nincs semmi baja.
2011. jún. 14. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kivágod azt a 600 köbcentis vackot és beteszel a helyére egy V8ast.
2011. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kétlem hogy beleférne a trabi motorterébe egy V8
2011. jún. 14. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor kiveszel egy két dolgot... első ülés például
2011. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
AZ biztos hogy több odafigyelést érdemel mint egy újjab autó én szerintem ha megbízható autót akarsz venni vegyél inkább egy Suzukit az se valami drága de sokkal többre mész vele vagy inkább motort egy jó állapotú Trabant árából már egész jó robogót vagy más motort lehet venni
2011. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát mondjuk elsőnek cseréld ki az autót! XD
2011. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát kössz... amugymeg az előző kommentelőnek: szerintem a trabantnak van stílusa. Tisztában vagyok vele hogy korántsem a megbízható autók kategóriájába sorolható de úgy gondolom hogy első autóként tökéletes. Ráadásul szívesen bütykölgetem is ha az kell...
2011. jún. 14. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Amíg nem romlik addig semmit. :)

Motorolaj ugye nincs, váltóban megnézheted van-e elég.

A keverék arányára figyelj, ha egyéb hiba adódna észreveszed úgyis. Nincsenek olyan rejtett funkciók, aminek a hibái később derülnek ki: a motor jár, váltó működik, világítás működik, ablaktörlő megy, be lehet zárni a "nyílászárókat", van fékhatás - ezeken kívül mást nem is nagyon lehet ellenőrizni. :)

Egyébként éppen ezért megbízható, mert egyszerű mint a faék. Nem fog besülni a turbó, meghalni a fedélzeti számítógép vagy elolvadni az elektromos ablakemelő kapcsolója..

2011. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
végre egy értelmes válasz, köszönöm :)
2011. jún. 14. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ha pontosabbakat akarsz tudni, akkor keress egy márkaklubot vagy valami hasonlót. Nekem csak annyi közöm van a Trabikhoz, hogy 4ütemen tanultam vezetni + jártam vele egy darabig. :)

Egyébként a miénken anno a szélvédő tetejénél akart beázni, de ez az előző tulaj ügyes kezének munkája miatt volt, pár perc alatt kijavítottam egy kis tömítőpasztával.

A gumikat lenne érdemes megnézned vásárláskor, ha vacakok, akkor érdemes gyorsan cserélni. Szerintem nincs aki azt mondaná, hogy ott kell spórolni. Az a négytenyérnyi felület jópár gondot megelőzhet.

2011. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Ladának van stílusa, mint egy Trabantnak.
2011. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!