Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen menő motoros márkák...

Milyen menő motoros márkák vannak?

Figyelt kérdés

Szóval apukámnak van egy Suzuki Gsx R 750-es motorja és arra gondoltam , hogy új motoros kesztyűt veszek neki. Milyen márkák vannak? Suzukira gondoltam, de nem találtam olyat.


Köszi a válaszokat.


2011. jún. 10. 15:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Írd be a google-ba hogy motoros keztyű, és kidob párat.Fontos, hogy jó legyen a mértete, és hogy milyet használ, pl. nyári, bőr, karbon-protektoros. Menő pl. az Arlen ness, Mugen pl. olcsóbb, Berik, Axo, Bering, stb.
2011. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen beírtam, azért kérdeztem rá, hogy melyik márka a jó fajta, mert néztem elég sokféle van. :)
2011. jún. 10. 15:21
 3/11 A kérdező kommentje:

Mivel ez gyorsasági motor akkor erre "gyorsaságis" kesztyű kell? Mert láttam olyat, hogy cross kesztyű :S


Bocsi ehhez elég suttyó vagyok...

2011. jún. 10. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Alpinestars elég jó, és úgy tudom Suomy kesztyűk is vannak.

2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De bemész egy szalonba, bárm,ilyen márkához( suzuki,yamaha,honda mind1) csak ismert legyen elmondod hogy gyorsasági motorozáshoz keresel jó minőségű,lehetőleg neves kesztyűt.
2011. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kedves 2. válaszoló temost nagyon profin belinkeltál neki gsx-r 750hez krossz kesztyüket
2011. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amugy ja:D ha leirnéád merrefele laksz és milyen márkaboltok ( motorszalonok) vannak aközeletekbe akkor tudok segiteni!
2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oops, tényleg :S A kategóriát nem néztem :)
2011. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Budaörsön lakom. Amit tudok, hogy itt a közelben van egy KTM bolt. Ha budapesti az üzlet az se gond.
2011. jún. 10. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Óó pont jó helyen vagy:)

Az Aprilla Hungary ottvan! Ott biztos találsaz inyedre valót! De Központban laksz ,A honda Dreamot vagy a Honda Wilkert,Yamnaha harmati,Yamaha Motor Hungária Kereskedelmi Kft., vagy amit mondtál a KTM. Keress ezek utűám és döntsd el melyiket tudod a legjobban mekgözeliteni! Sok sikertt,remélem tudsz megfelelőt venni!

2011. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!