Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Ez a cső hova megy...

SOS! Ez a cső hova megy vissza? Képpel!?

Figyelt kérdés

Hello! Ma nagynyomásúval lemostam robogóm (kymco grand dink 50) és lejött ez a cső, csakhogy nem tudom mi az, és hogy hova megy vissza...valaki tudna segíteni, fontos lenne, mert elindulni elindul de le is áll:S

(tavaly ez a cső elszakadt a vége, lelett vágva a végéből de már nem tudom hova megy vissza:S)

Képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 9. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet hogy a különolajozáshoz van. Más nem nagyon lehet.

Léghűtéses a motorod úgyhogy kizárva hogy vízcső és a kipufogó oldalán van, ráadásul lejött valahonnan úgyhogy nem benzintank túlfolyó.

Szedd le a motor burkolatot és nézd meg hogy honnan jön a cső, akkor már nem lesz nehéz kitalálni hogy hol a helye.

2011. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az előbb néztem használtautón, ahol lenni kéne nincs semmi ahová belehetne tenni:)

DE előbb néztem és most szépen jár meg minden:) Lehet azzal is babráltak a szervízben:)

2011. jún. 9. 19:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, külön olajzása van, de a cső belseje nem volt olajos.
2011. jún. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!