Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem félnek azok akik ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félnek azok akik ki rakják magukat itt képpel hogy valaki majd vissza él velük?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért jó vadidegeneknek kirakják a képeiket ide és várják hogy kommenteljék őket..tényleg ennyire kezd eltünni az emberi méltóság fogalma manapság? -.-"
2011. ápr. 16. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
de unalmas kérdést tettem fel -.-"
2011. ápr. 16. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit lehet ártani egy arcképpel? Vagy egy meztelennel, amin nem látszik az arc.
2011. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igaz igaz inkább bővebb eszme futtatásomat kellett volna kérdésnek írnom :)
2011. ápr. 16. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd veszek egy maszkot a méltóságomért. Az utcán is mennyi idegen látja az arcomat.
2011. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
facebookra is kirakják magukat azzal is visszaélnek... itt legalább a nevük nincs kinn, de én nem tenném föl a meztelen seggem az biztos, amúgy te még nem raktál fel sehova képet magadról?
2011. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen helyre nem raknék ki képeket az biztos :D am mindenkiről van már az interneten kép -.-" de csak azt nem értem hogy miért jó hogy ha ide kirakja magát vagy testrészét és kap pl 50 sértést és mondjuk 60 dicsértet az miért jó neki ? o.O átlagot von és utána már besorolja magát vagy mi?
2011. ápr. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!