Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 2. 0 HDI kombi?

Peugeot 406 2. 0 HDI kombi?

Figyelt kérdés
vélemény, tapasztalatok,
2011. jún. 7. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha karban van tartva, mi bajod lehet vele?!
2011. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2011. jún. 8. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kis válogatás a népítéletekből. Ezek nem az én véleményeim,de próbálok így segíteni. Kihagytam a túlzottan negatív véleményeket.Egyetértenek abban hogy nem igazán megy,de tényleg nem gyorsulásra kell ezeket használni.

Íme tehát:


A 110 lovas kiadások hátránya a típushibás-korán tönkremenő- kettős tömegű lendkerék, mely elég drága mulatság és ez a 90 lóerősben nincs.


A Cd tár hidegben "dadog", a tempomat útban van a lábamnak, ha hosszabb úton "tornázok", a "fabetét" giccses, a könyökl?be nem lehet rakni semmit és nem túl kényelmes. a kombinál nincs középen hátul könyökl?, nagy hely kell a megforduláshoz és egy kicsit lomha.



* Nem Gyorsul Jól

Azért vettük az er?sebb 2 lityós dízelt, hogy bírjon menni. Ehhez képest pályán 180 fölé nem tud menni. (Ez nem óra szerint, hanem lemérve)

Másrészt gyorsulási versenyen 1.6-os 8v-s benyós autók is lehagyják ezt a szekeret.)

Persze lehet mondani, hogy ki akar egy ilyen autóval gyosulni? Igazuk is van. Én csak leírtam a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban.


Főtengely szíjtárcsát írták még többen típushibának.

2011. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2.0 literes HDI ,az egyik legjobb motorja Peugeotnak . Van nem egy ügyfelem a 700-ezer km körűl tartanak ,nagy durranások nem voltak az autón . Kettős tmegű lendkerék ,igen kb 250-ezer km-nél bejön ( ez alól kevés típus kivétel ! ) Megint magamat idézem ,a rossz gazda és a kontár szerelő határozza meg egy autó élettartamát ! Nézesd át ,csücsülj bele ... Remélem nem csesznek át :)
2011. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettetek
2011. jún. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!