Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az 1988-s,1....

Mi a véleményetek az 1988-s,1.6-s Honda Civicről?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, nem akarok száguldozni vele. Nem az a célom, hogy agyontuningoljam, sport kipufogót tegyek rá, és tökig nyomjam.

Csak vezetni szeretnék megtanulni rajta, esetleg dolgoznék vele. Szóval elég sokat használnám.


Milyen a fogyasztása, mik a hibái (azon kívül, hogy nehéz jó állapotút találni)? Milyen az autó úgy általában?


2011. jún. 5. 20:39
 1/8 anonim válasza:
most nem ezért vagy azért, de szerintem jól gondold meg hogy mit veszel , és mennyiért , tényleg nem olcsó jó állapotba hozni egy olyan régi kocsit , van egy ismerősöm aki vett használtan egy 10 éves kocsit, és hát majdnem a felét ráköltötte eddig , és még biztos hogy kell majd rá költenie .
2011. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze majd pont a civicet nem tuningolja az ember..
2011. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még mindig ezerszer jobb egy régi Honda mint egy új suzukie, deawoo, kia, hyundai stb.stb.
2011. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tuningolva a legjobb...
2011. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért mondanám, hogy nem akarom tuningolni, miközben igen? Mi okom lenne rá? Nem egy összeeszkábált szart akarok, hanem egy retro autót.
2011. jún. 5. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

én nem vennék civicet, ha normális autót akarnék. kefehajú fiatalok szétpimpelték, összetörték féktávon, stb.


jó állapotú civic ritka, mint a becsületes nepper.

2011. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább fiatalabb autót vennék. Lehet hogy tenem akarod tunngolni a Civicet de sokan megteszik és ott az általánosítás. Öreg autóra sokat lehet költeni ha valami tönkre megy. Én ha már retró autót vennék akkor Seat Ibizát de még a Fiat konszern utolsó darabjait 92-93ból.
2011. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocs, lehet, hogy már nem aktuális.. de ha veszel egy 1.6os Hondát annak nyomni fogod mint a szemét, mert megy... a leggyengébb is a D16A6 109Le ami 9sec alatt van 100-on.


Hibái: karosszéria minden létező szempontból, rossz fékek, magas sebességnél menetzaj, szar lámpák.

Fogyasztás: 6,5litertől-10L-ig kb.. átlag 7-7,5L.

Pozitívum: Jó futómű, váltó, motor, alacsony súlypont-stabil mint az állat, megbízható, tuningolható (tudom téged nem érdekel.. még..), alacsony fogyasztás, elől nagyon sok hely, élményautó.

2011. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!