Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros jogsi szerzés működhet...

Motoros jogsi szerzés működhet így?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy nincs semmilyen jogsim de elmúltam 21így A korlátlant kezdtem el.KRESZ-ből le is vizsgáztam,de közben rájöttem,hogy alacsonyságomból ítélve nekem egy 400-as bőven elég.

Így szeretnék inkább A korlátoltat.

Vajon fog ez így menni?

Már a kis könyvecském (amin a fényképem is van)rég elkészül már a sikeres KRESZ vizsga is bele van jegyezve,és annak az előlapjára nagy nyomtatott betűkkel rá van írva az A betű.


Vagy ez nem akadály?


2011. jún. 4. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem, miért baj, hogy meglesz a korlátlan kategóriád. nem ezres motorral kell vizsgáznod.
2011. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgázz le korlátlanra, árban nem hinném hogy lenne eltérés, amiért megérné ezzel foglalkozni.

A vizsgát simán meg tudod csinálni, tanulómotornak olyanokat szoktak beállítani, amiről azért a vizsgázók nagyjának leér a lába könnyedén.

Nem is beszélve arról, hogyha esetleg később akarsz venni egy choppert vagy valami hasonlót, akkor hiába van alacsonyabban az üléspozíció, nem vezetheted az korlátozott jogsiddal mondjuk a teljesítménye miatt.

2011. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha leteszed a korlátlan jogsit az nem jelenti azt hogy kötelező lenne olyan motort vezetni amihez az a jó, ha mégse azt csinálod lehet hogy 2Kw miatt nem fogsz tudni motorozni a kiszemelt motoroddal. Nekem is mondta az oktatóm hogy nem túl nagy dolog egyből egy korlátlan? de, akkor ha úgy érzem vezetek kisebbel, de ha megcsinálom a korlátozottat és utána egy picivel nagyobbra akarok ülni fizethetek rendesen meg jó sok időt fordíthatok rá. Hülye azért nem vagyok.
2011. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak alacsony ülésmagasságú nagymotorok is. A korlátlan az örök, ha csak el nem veszik. Többnyire 400-as 500-as motorokon oktatnak. Nem látom értelmét, hogy nem csináld meg. Ha pedig később meggondolnád magad, akkor meg fizethetsz, ahogy az előttem szóló is mondta.
2011. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!