Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi kategóriák között...

Jogsi kategóriák között vacillálok, megéri nekem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok(lány) dolgozok. fizetésemből jogositvány(oka)t szeretnék tenni.Anyámék B kategóriával nyüstölnek de feltétlen A1re akarom


Viszont minap gondolkodtam... mivel 17 vagyok és nemtesznek alám 125ös motort igy egy 2 év kéne mikre egy jó állapotura tennémkigyűlne...


Szerintetek az milyne emgoldás lenne ha most tenném kocsira ,várok 21 éves koromig (addig gyűjtögetem) és letenném korlátlanra(motor)


kis segitséget szeretnék,ti mit javasolnátok nekem!


2011. máj. 30. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Leteszed most B-re az sosem ért ha van, ha elkezdesz dolgozni akkor az előnyt jelent, komolyan mondom. És vársz 21 éves korodig akkor leteszed a korlátlan motort és ha lesz pénzed veszel mocit aztán száguldozhatsz de ésszel persze :)
2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ésszel mindenképpen!Gykaorolgatni szeretnék egy 50es rotyogón..hogy mégse "szüzen" üljek majd nagygépre.


125-ös vágyam: [link]



600-as: [link]



sztem gyönyörűszépek!nemis nagy sportmotort néztem amivel májerkodnék az utakon...inkább az ilyen nyugis nagy domináns jószágok jönnek be!

2011. máj. 30. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod most a B-t, annak van előnye: egyrészt ha a szüleidnek van autója, akkor azt használhatod majd idővel, másrészt ha 21-et betöltve korlátlan A-ra vizsgázol, akkor nem fog kezdőjogsinak számítani, azaz vihetsz utast. :)

Addig használhatsz 50-es motort, lehetőleg olyat amin van váltó, legalább megszokod. A robogóval is lehet gyakorolni a közlekedést, de nekem valahogy sosem voltak szimpatikusak.

2011. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 20 és fél éves korodig beláthatóan nem lesz szükséged kocsira, akkor inkább majd csak akkor tedd le mind a kettőt. Szoktak adni kedvezményt és olcsóbb a kettő együtt.
2011. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat! Eddig a Yamaha TZR 50est néztem ki mint váltós motor! böngészgetek tovább mi lenne számomra a elgmegfelelőbb... kár hogy Hondában nincs ilyen
2011. máj. 30. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello én is így voltam 17 évesen.

Leraktam a B-t

Most töltöm a 20 felet és kezdhetném a nagymotorra csak szülők nem engedik ,pénzem meg nincs

De felesleges lett volna A1,mert így is 125ös robogót használok papírok ,rendszám nélkül,kutya le se sz'r itt budapesten ráadásul

2011. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!