Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata Golf vagy automata Polo?

Automata Golf vagy automata Polo?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok,és automata váltós benzines kocsit vennék. 2001-2002 körüli GOLF 1.6 és POLO 1.4-es között kéne döntenem.

A kérdésem az lenne hogy mennyire jó,megbízható a két autó váltója? Mire kell figyelnem vásárláskor?


2011. máj. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
a régebbi automatások többet fgyasztanak, ilyen kocshoz meg botorság, manuális sokkal jobb, ez nem X5 meg A8.
2011. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A polo valóban egy kis szar, 1.4-esnek semmi ereje de a Golf már ott van, főleg a 4-es Golf, az hiába 1.6, ha odalépsz neki megy ám. És automata váltóval főleg, hogy király. Én egyértelmüen azt ajánlanám.
2011. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlanám az automatát 4-es golfból.Az újakban golf5-től számítva már az egyik legjobb automata váltó van a DSG.
2011. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A váltóval kapcsolatban kértem választ,volt már 4-es golfom,most passatom van. Engem az érdekelne hogy mennyire megbízható az automata váltó ezekben az autókban?
2011. máj. 25. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!