Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300e forint környékén milyen...

300e forint környékén milyen kocsikat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amit most kinéztem azok Golf3-ak, de ha van jobb is ebben a kategóriában ennyiért szívesen megnézem! Nem vagyok kezdő sofőr, 20éve azért már van jogsim, csak most veszek saját autót, nem a cégeset használom tovább.
2011. máj. 22. 10:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor ritka galantatok van mert 12 lityó körül kéri az adagot. Vagy manapság ez a 6-7 liter bevett duma és minden kocsi ehhez tartja magát XDDD. Egy szónak is száz a vége SUZUKITÓL JOBBAT, MEGBÍZHATÓBBAT NEM KAPSZ 300 ezerből.
2011. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

LoL, és még én lettem leszavazva az elején a suzukival :D

Ne vegyél suzukit, mert csak jól járhatsz vele. Vegyél valami lestrapált németet, amit minden héten vihetsz a szervízbe. Vehetsz 2.6-os autót is, az majd termeli neked a benzint annyira keveset eszik...

2011. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!