Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300e forint környékén milyen...

300e forint környékén milyen kocsikat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amit most kinéztem azok Golf3-ak, de ha van jobb is ebben a kategóriában ennyiért szívesen megnézem! Nem vagyok kezdő sofőr, 20éve azért már van jogsim, csak most veszek saját autót, nem a cégeset használom tovább.
2011. máj. 22. 10:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%

"igen, mert nagyon úgy néz ki az a kocsi mint ami valaha is ronccsá volt törve... a suzuki mennyit ad érte, hogy népszerűsítsd az a szart??"


Igazad van, ránagyítottam a képekre... Tényleg csodálatos állapotú a golfod, nem tévedtem... ez nem volt törve, ez nem... Vedd meg. A suzuki annyival ad többet, hogy nem fog neked minden kilóméteren lerohadni, mint a mellékelt golf. Megmondva az őszintét, ennyiért nem vennék német autót, ami ennyibe kerül, mert vagy szét van hajtva, vagy rohad, vagy később a bontóba tolod be, mert el már nem tudod adni. Jelen belinkelt autó esetében mindhárom variáció érvényesül...

2011. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaza van az előttem szólónak, 300-ért még normális Suzuki Swiftet-se adnak nemhogy valamilyen németet.

És ne szóld le a Suzukit, mert egy Golf 10 szer tönkremegy amíg a Suzukiban csak olajat kell cserélni és nem az út szélén fogsz aludni ha lerohad egy hosszabb távon.

2011. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
figy tényleg szar a szuzuki meg ha karambolozol hát gyürődik mintha muszáj lenne neki. viszont motorotikusan strapabiro és igénytelen egy valami.de ezzel csak magam ismétlem. tény h nem egy jo auto viszont ilyen árban szerintem jobbat nem nagyon találsz
2011. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

a kocsikat nem ütközésre vásárolják, benne van a pakliban de 300 000 ért milyen töréstesztes kocsik vannak ha már így nézzük, sztem a többiben a műszerfal gyűrődik rád.

Suzuki megbízható, nincs különösebb fenntartási igénye, megy mint a svájci óra -20 fokban is.

Nekem am renaultom van de az nem 300 000 res kategória, de volt suzukim is 7 évig.

2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
F@szér' kell fikázni a Suzukit.... Soha nem értettem ezeket az embereket. Van egy 1.3-as szívómotoros '97-es suzukink haverommal (két 17 éves srác), és 180.000 ft volt! Egy éve csak etanol-benzin 50-50%-os mixet kellett bele tölteni, pedig nem arról vagyunk híresek, hogy hú de kímélnénk. mindössze 4,5-5 litert szürcsölget el 100 kilométer alatt. Szerintem a 4 hengeres 70 lovas 51 kW-os motor nem rossz, elég erős, keveset iszik, igénytelen, minden belefér, sehol nem hagy ott. Szerintem nem azért vannak ezek a kifejezések, mert olyan szar lenne: népautó, "Suzuki, a mi autónk". Most őszintén, mi kell még?
2011. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"Most őszintén, mi kell még?"

Magyar mentalítás, német roncs kell nekik, mert a mutyuki az nem autó...

Nem kell benne értelmet keresni.

2011. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
1994-98 as Micu Galantokat már leet kapni ennyiért. nekem van egy 2.5 V6 24 és csak dicsérni tudom, keveset eszik, az elektronika full jo benne, pörgős, erős és olyan stabil a kaszni h 2 nagy akácot ütöttem el vele 110el és simán kiszálltunk
2011. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

a link lemaradt a galantról :)


[link]

2011. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"keveset eszik" Mihez képest? Gondolom egy Lada nívához hasonlítod terepfokozatban, felezővel...
2011. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

12:19

nekem a 2.5 V6 eszik városi használatban 9-10L körül, ha odanyomom neki (drift, gumiégetés..) akkor akár 15L de az ritka.

anyámnak 1.8 Galantja van az bőven megáll 7-8 liternél ;)

2011. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!