Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy simson vagy egy aprilia...

Egy simson vagy egy aprilia rs 50 gyorsul jobban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

hat ha gyari allapotba van mind2 akkor az rs

bar lehet igyis ugyis:D

2011. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon komoly kérdés. Elképzelésem sincs. Szerinted melyik?
2011. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

nemtudom

az aprillanak olyan az áttétele, amely nagyobb végsebességet tesz lehetővé, de én azt hiszem, hogy a gyorsulásra alulmarad a simsonnal szemben

2011. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
60%

Gyári Simsont simán oda tolja bármelyik évjáratú RS, még az én 2008 -asom is. De ne aggódj.. mindjárt jön egy "Simson Feri" aki azt fogja állítani, hogy az ő simsonja 250km/h -ra képes a sztrádán, egykeréken:D (vicc..)


Viszont ha Aprilián gondolkodsz, akkor jól gondold meg mit veszel, mert 2 választásod van:

- Veszel egy újat (2005 utánit), ami igazi "puncimágnes" (legalább is annak nevezhető..)

- Veszel egy régebbit (2006 előttit), ami nem olyan szép (bár van akinek szép, ízlések és pofonok), viszont az én majdnem gyári 2008 -asomat gyönyörűen elkerüli szinte bármelyik. Ha RS 50 -en gondolkodsz, akkor sportmotor.hu -n fórumban keresd meg az RS 50 témát, ott érdeklődj, elég sok eladó van. Sanya502 -t ajánlom, neki olyan motorjai vannak, hogy csak motorozni kell vele. Van régi és van újabb is neki. Na meg rengeteg bontott alkatrésze is van.


Persze ezek csak saját vélemények, tapasztalatok.

Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért találták ki a Simson tuningot, hogy be lehessen vele hozni a 20-25 éves különbséget az évjáratok között :)
2011. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Beb@szna ha egy simson (gyári) legyorsulná az RS-t.
2011. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

"- Veszel egy újat (2005 utánit), ami igazi "puncimágnes" (legalább is annak nevezhető..)"


Hát az aztán tényleg kegyetlen puncimágnes. A csajoknak ez kell. Milyen puncit vonz? A kis 13-14 éves deszkákat?

Nagyon bejövős lehet a kis virsli gumijaival meg a fűnyíró hangjával.


http://www.youtube.com/watch?v=A1sxWIpFIZI


Amúgy is, mind a kettő egy erőtlen fos bár bocs. Egyetlen mentsége, hogy motor formája van meg váltós. A Sámson is meg az Rs is.


Meg nem mindegy, hogy melyik gyorsul jobban meg melyiknek nagyobb a végsebessége? Majd ha nagyfiú leszel és lesz valami komoly motorod vagy autód, akkor majd nem az lesz a bajod, hogy hogyan menj 70-80 helyett 90-et. Meg hogy 0-50-re ne 15 sec alatt gyorssulj hanem "csak" 10sec alatt. Komolyan, olyan jó olvasni ezeket a gondjaitokat, csak már kicsit pihentethetnétek magatok. Tudom itt a nyáriszünet meg már fent lehet lenni internetezni sokáig, mert nem kemény a suli, jönnek elő a csodavasak, el vagytok engedve motorozni, csak hát ez már így ömlesztve kicsit sok. Bocs, hogy ezt pont neked mondom rosszkor rossz helyre kattintottam.

2011. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

nem, semmi baj

én is teljesen így gondolom, utolsó


előtee e válaszóló: nincs 20 éves technikai hátrány, mivel a simsonokat az 1980-as években még biztosan gyártották, ezeket pedig 1990-től kezdték azt hiszem

és tényleg egy erőtlen fos mind a 2

2011. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
bocs, márm,int a tesóm írta ki ezt a kérdést
2011. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
a simpsont leveri az aprilia sr50 is.:D
2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!