Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125/50 es papír lennt?

125/50 es papír lennt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokan azt írják , ha valaki 50esként vezet 125öst nagyon megütheti a bokáját. Igazából történt valakivel ilyen? Mert mindenki csak magyaráz , ha a rendőr ránéz a motorra és azt mondja hogy nem 50es akkor azzal nem megy semmire.. Pl: egy Aprilia af-1 125 semmibe nem külömbözik szélességre / formára az 50-estől.
2011. máj. 19. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy haveromnak volt 80as yamaha dt-je, neki a motorszámából azonosították valahogy h nem 50es, de lehet h az a sün épp értett a motorokhoz.
2011. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem van egy Honda mtx 80asom 110 ccm-es henger van rajta , állítottak már meg vele , nem is néz ki 50esnek , nem mondtak semmit rá .
2011. máj. 19. 18:51
 3/3 haverka ***** válasza:
Sokan így használják hogy 125/50 nekem ötvenes endurom van és nemhidte el a rendőr hogy 50-es de nem is értett hozzá a nyomorult xD csak okoskodott xD
2011. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!