Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a ránc felvarrot...

Mit gondoltok a ránc felvarrott,1999-2002 között gyártott Seat Cordobákról?

Figyelt kérdés

Milyen autó? Sok hibája van-e? Megéri-e az árát? Megbízható-e? Jobb-e mint a ráncfelvarrás előtt?

Melyik motorral szerelt változat a legjobb? stb


2011. máj. 16. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéri megvenni. Én az elődjét (93-99) biztos nem venném. Az nem jött be főleg a csomagtartónál az a sok műanyag.


Ha fiatalos külső a fontos a 1,6 75LE 3 ajtós Sportline jó választás. Én egy ilyet hajtok. Hálás autó ha törődsz vele. Igaz az enyém szinta fapad mert se klíma se ködlámpa de nekem a klíma nem si hiányzik. Elektromos ablak meg alapfelszereltsége volt.

Ha inkább családi autó akkor az 5 ajtós Stella is jó választás. 1,4 60LE. Viszont a Vario (a Cordoba Vario utódja) nem jó vákasztás mert a kombit az 5 ajtós 1,4-es motor hajtja ami azért megpakolva kevés.

2011. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hogy érted h hátul az a sok műanyag? Arra gondolsz h ott a rendszámtábla helye még a csomagtér ajtóban volt kialakitva, és hogy ott a két hátsó lámpa még össze volt kötve ilyen prizmával? Ja még külön volt a zárszerkezet is, ott még nem a seat emblémával nyílott. Am szépnek szép, jó is, de nekem a ráncfelvarrott tetszik mind közül, ott a legszebb az orrész is.

Am apámnak volt egy régifajta ami 93-99 között futott, most meg egy 2008as van neki, szóval pont a ráncfelvarrott nem volt.

Most viszont én autóvásárlás előtt állok, és ilyen ráncfelvarrottat akarok venni. Ha több pénzem lenne se venném az újabbat, mert nekem ez tetszik. 1.4 4 ajtós stellában gondolkozom. Azért jó hallani hogy jó autó ez ;)

2011. máj. 17. 10:17
 3/5 A kérdező kommentje:
am az első cordobája 99es volt, csak úgy értem h ami 93-99 között volt gyártva.
2011. máj. 17. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen pont ott a lámpákat összekötő műanyagokra gondolok. Az hogy külön van még rajta a zár az nem annyira zavar. Toledo is úgy jött ki :)
2011. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De amúgy a Toledonál is össze van kötve a két hátsó lámpa ilyen műanyagokkal, am az sem tetszik? :)
2011. máj. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!