Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogsival, csupán...

B kategóriás jogsival, csupán érettségivel milyen állások léteznek?

Figyelt kérdés

Egyet tudok az pedig a pizzafutár

Ezenkívül ?


2011. máj. 16. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
taxi
2011. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
+ uniós GKI és mehetsz futárnak.
2011. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
más ételfutár,ami nem pizza.
2011. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sima érettségivel plusz jogsival voltam már:

autóértékesítő 3 helyen, elkezdtem egy német márkát forgalmazónál, elég jól ment, aztán átvettek franciához, és onnét mentem egy másik franciához, igaz utóbbiba benn maradt kb 100e Ft jutalékom:S, ezért is döntöttem amellett, hogy felmondok. Utána voltam fél évig területi képviselő. És most minőségellenőr vagyok.

Igaz, egyetemre járok, levelezősre, de ezt nem írtam be önéletrajzomba. Kb vagy eddig 100 önéletrajzot biztos, hogy elküldtem, van melóhelyem, de most is, amint látok valami jót, elküldöm rá.

2011. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

B-vel nem nagyon mész semmire.

PÁV 2 hozzá és lehetsz taxis, de szerintem nem éri meg.

2011. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj,hogy sok meló van ami tetszik és tudnám is csinálni csak kérnek 1-2 éves tapasztalatot meg nyelvismeretet,meg csomó minden előnyt jelent.

És az önéletrajzom tiszta üres,semmi múltam nincs,most végeztem az iskolával és meló kéne.

Amúgy is utálom ezt az önéletrajzot,inkább tennék ki a számukat és elmennék élőbe és megmagyaráznám én mitől vagyok jobb:)

2011. máj. 16. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:

ha most végeztél, szerezz valami melót, és egy vagy két havi keresetedből csinálj egy c kategóriát.

hidd el jó ha van

2011. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a baj! írj egy fasza önéletrajzot, még ha nincs tapasztalatod akkor sem. és 1 év tapasztalatot kér? küld el oda is önéletrajzodat. lehet mégis kellesz!
2011. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az lesz,köszi a válaszotokat
2011. máj. 17. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
ragd le C-t meg a C+E-t és menj fuvarozónak.
2012. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!