Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 728 728i Automata BMW-nek...

Egy 728 728i Automata BMW-nek mennyi a fogyasztása?

Figyelt kérdés
És szerintetek drága a fenntartás?
2011. máj. 13. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Egy ilyen autóról nem illik ilyesmit kérdezni.


Ha majom kell, legyen pénz banánra is.


avagy


Ha már megkérdezed, nem engedheted meg magadnak.


Konklúzió: vegyél Suzukit.

2011. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem sok a fenntartása, ha el tudod fogadni, hogy egy bmw-ben ülsz és nem annyiba kerül a fenntartása, mint egy suzukinak. A fogyasztás miatt aggódnék a legkevésbé, mert 10 literrel el lehet járni vele, ami nagyon baráti.

A szervizelése a márkához mért árú, tehát ha tönkremegy a váltód, abból simán vehetnél egy opel astrát.

2011. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.8as automata 10 literböl?? mingyárt szaladok és veszek egyet én is. Már a 2.0i sem megy városban 10 alatt.Nehéz kaszni, nagy ellenállás, nagy motor ami benzines...15-nek is jo az. ha számít a fogysztása akkro 2,5dízel vagy 3.0 dízel. am www.nepitelet.hu -->itt bmw tulajok írják le a véleményüket
2011. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyes fogyasztás vettem alapul, mert ugy nem hangsúlyzta ki a kérdezö, hogy "városban mennyit fogyaszt".

Amúgy elmegy 10 liter körül és onnan a megállapítás, hogy Nekünk e 38 750i volt 6 évig és 15-16 litert fogysztott VEGYESBEN, tehát volt benne város, országút, autópálya is.

Sokaknak azért zabál a bmw-jük, mert az autó által Istennek és halhatatlannak képzelik magukat.

Ezt az autót nem száguldozni találták ki, hanem nenni, eljutni A-ból B-be értelmes, intelligens ember módjára luxusörülmények között.

2011. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk 730 D-nk van az eszik 7-8 litert
2011. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na igen, sajnos nekem nem lenne könnyű a fenntartása.

Nem emeltem ki hogy hol mennyit fogyaszt, de tudtommal városba megeszi a 15öt is, ha nem nyomod neki.

2011. máj. 14. 09:56
 7/8 anonim válasza:
Nos 13-18 között elvan. Az olyan hozzászólásokhoz, h a megkérdezed mennyit eszik nem tudod megvenni, meg annyit, hogy 2 autom van egy e46 320 d és egy m3 előbbi 7 litert eszik utóbbit ahogy pörkölöm 14-18 között szokott nálam de nyilvan a 20d-t használom gyakrabban mert nincs kedvem 200 kilométerenként tankolni mert egyszerűen idegesít. Nem kell mindjárt valakit lenézni mert kérdezi a fogyasztást igenis fontos dolog még egy drágább autónál is mert ha mondjuk gyakran megyek nagy távokat nem mindegy h 1szer vagy 3 szor tankolok
2015. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Horvátországi nyaralás oda 9.3. Vissza 9.7. (Oda volt benne varos is, dugó nem, vissza fele pedig elég gyorsan jöttünk ;) Ezek a kuton mért adatok kb 800 kilométeres távra alkalmanként. Nekem a fogyasztásmérő számítógép kb 2 literrel többet mutat. Városban még nem mértem, mert semmi értelme (Budapest, itt sok a dugo). 15-20 között van.
2016. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!