Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az a 10 rajtrácsnyi...

Mennyi az a 10 rajtrácsnyi Watt energiaital? :S

Figyelt kérdés
Forma 1be mondják mindig, hogy lehet nyerni 10 rajtrácsnyi watt energiaitalt..az mennyi?miért nem lehet normálisan mondani, db-ban vagy rekeszben.? vagy csak én vagyok a hülye?
2011. máj. 7. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyi, ami 10 rajtrácsba fér... egy rajtrács mondjuk 3nm, akkor 30nm.


Azért mondják így, mert jól hangzik... ha mondanák, hogy 30 négyzetméter, vagy 687 doboz akkor meg azt nem értenéd, hogy miért pont annyi.

2011. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszon jót mosolyogtam :)


A Forma 1-ben a rajtrácson ideális esetben 24 autó áll, gondolom ezt kell megszorozni tízzel és megkapod a darabszámot, ami ugye 240 db energiaital.

2011. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor bemondják,ott van kis betűkkel,hogy 10 rajtrács=240 doboz.
2011. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj ezen én sokat gondolkodtam, de most tényleg leesett hogy ugy rajtrács hogy ahány autó rajt van... Én is azthittem mint az első hogy amennyi tiz rajtrácsra fér :D
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!