Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megér ennyit ez az autó?

Megér ennyit ez az autó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 1. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked megér 640-et klíma nélkül, sportkipuffal, legalább 250.000km-el, akkor megéri...
2011. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
persze h megér ennyit:D
2011. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem biztos h 250ezer van benne, olyan 100ezret szoktak általában visszatekerni kb. A sportkipufogó viszont tényleg nem a legjobb. :S

Te mennyi adnál érte? Amúgy magánszemélyes.

2011. máj. 1. 17:43
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


ezen amúgy nem sportpufó van, viszont ez kereskedős, meg eleve 143ezer km, csak ezért nem merem megvenni.

2011. máj. 1. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked őszintén nem adnák érte semmit. Nekem nem kéne. Jön a nyár, a klímának alapfelszereltségnek kellene lennie. 400 körül elmegy, esetleg. Egyébként eléggé gázos, hogy a motortérről nem készült kép...
2011. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

sajnos amiben klíma is van, az olyan 800felett van. Amúgy tényleg jól jönne egy klímás, légzsákos autó, az sem érdekelne ha hófehér a színe mert az is szép végül is, na meg csak lenne egy elfogadható.


De ha jól látom utólagosan beszerelt elektromos ablak van benne?

2011. máj. 1. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze,megéri - mivelhogy ennyibe kerül egy 2000-es évjáratú 1.4-es Cordoba.

Nem is értem miért ezen akadt meg a szemed,mitől vált ez szimpatikussá???

Ez például inkább tűnik ALKALMI vételnek ebben a kategóriában hiszen olcsóbb is,fiatalabb is sőt a kilométer számláló is kevesebbet mutat.

[link]

2011. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dunántúlra nem megyek egy autó miatt, amúgy az a fehér nekem is tetszik és láttam már.
2011. máj. 1. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha "leinformálható" a vas,akkor legyél biztos a dolgodban !

Tudd meg az utolsó 2~3 műszaki vizsga helyét.

Ott a km-óra állását megtudhatod.

Így a tényleges óraállás(ok) tudatában könnyebb lesz a döntés !

2011. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!