Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megér ennyit ez...

Szerintetek megér ennyit ez az autó?

Figyelt kérdés
[link] biztos hogy külföldről behozott mert nálunk nincs ebből 2000 es benzines. És 7200km lenne?
2011. ápr. 22. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz amit leírnak akkor megéri,ha ilyen kocsira van szükséged.(de persze valószínűleg nem valós a km)
2011. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kevés autót láttam ami undorítóbban néz ki mint ez.


Szerintem nézz valami dízeles autót, ez nagyon sokat enne, főleg városban.

Amúgy a futott táv valós is lehet akár...

2011. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fu de ocsmány! 7200km-t nem látom kiírva, de reális lehet (lehet szalonos próbaverda)
2011. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem az emelt magassága miatt kell, vezettem már ilyet, és ez kell akkor nekem.
2011. ápr. 22. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
jaja megéri
2011. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Relatív.

Ha tetszik és ilyenre vágysz igen,ha nem akkor nem.

Bosszantó,hogy 2010-esnek írja aztán korrigál egy évet az eladó.

Persze,hogy kintről behozott hiszen mérföldben adja meg a futást és regdíjról is szó esik !

A tengeren túlon nincs óratekergetés,nincs rá indok.

Nincs baj a KIÁkkal,volt Sorentóm és Sportagem is,nagyon kellemes pozitív csalódás volt mindkettő.

Amennyiben a hasmagasság a mérvadó vegyél terepjárót az új Dacia tényleg jó és ennyiért kapsz azt is.

2011. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
néztem azt is!!, de semmi sincs ennyiért abban az autóban, ez egy lx es felszereltség ami nem rossz. abban meg csak szervó van 2,8ért.
2011. ápr. 22. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja ja nekem is a dacia melett esett a választás és örülök is neki, megbántam volna ha mást veszek...eleinte nem akartam, de renault motor..stb hát végre itt pihen az udvarban. Menj el tesztvezetésre, próbáld ki őket és amelyik neked jobban beválik vedd azt...Jó vásárlást kivánok :)
2011. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Viszont 2011-es Daciat veszel 2.8-ért nem 3 éves KIÁT.

3 évesen a fullos (most kb.6-7 millióba kerülő) Dacia jeepet meg fogod kapni ennyiért viszont kétlem,hogy ez a KIA újonnan 10 ezer dollárnál többe kerülne ....

Mérlegelj.

2011. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!