Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árulod most a kocsid/motorod?

Árulod most a kocsid/motorod?

Figyelt kérdés
Én több mint egy hónapja hirdetem, de telefon se volt. Pedig, kevés kilométer, és mellé még alul is áraztam picit..
2011. ápr. 25. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem árulom egyiket sem, de ha jó ajánlatot tennének mindkettőtől megválnék.
2011. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is árulom lassan 4 hónapja, de még mindig ott tartok mint az elején. leszámítva, hogy jól levittem azóta az árát. Telefonok voltak, és 2 komolyabb érdeklődő is, de csak annyi.
2011. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is hónapokig árultam az autómat.Én is kicsit alul áraztam.Volt érdeklődőm is de sokkal kevesebbet akartak adni érte mint amennyire én gondoltam.Aztán úgy gondoltam akkor inkább megtartom,és leszervízelem.Napi szinten használom,és szeretem is.Örülök hogy nem adtam el.
2011. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Motort árulom,hónapok óta semmi.
2011. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Most nem, de tél eléjén 4 nap alatt elvitték az előzőt...
2011. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 2 éve adtam el a '98-as Ford Focusomat. Gyorsan kellett a pénz a másik kocsi árába amit kinéztem, 830e-től kezdődtek az 1.6-os benzinesek (amilyen nekem is volt), én felraktam 720e-ért és 1 hónapon belül elvitték. A lényeg hogy szépen takarítsd ki, mintha kiállításra mennél vele, a látható hibákat minnél jobban takard el valamivel hogy a képeken minnél jobban nézzen ki. Lehet hogy most g*cinek gondoltok emiatt de aki leugat az is ezt csinálná ha eladná a kocsiját!!! És ha sürgős az a lényeg hogy ár alatt add el!
2011. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyébként belinkelnéd az autód hirdetését?
2011. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csillog villog, olyan minta most tolták volna ki a szalonból. Csak hát kevés embernek van most 1 milliója sportmotorra.
2011. ápr. 25. 19:07
 9/20 A kérdező kommentje:

Ő lenne az: [link]

Na de akkor nyomassátok ti is.. :D

2011. ápr. 25. 19:10
 10/20 anonim válasza:
gyönyörü motor :))
2011. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!