Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a kedvenc autó motorod?

Melyik a kedvenc autó motorod?

Figyelt kérdés

Sima benzin, T-benzin, T-dízel?

Konkrét típusokat is írhattok..


2011. máj. 2. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Több is van, nagyrészt szívómotorok. Az előző generációs (E46) BMW M3 motorja (S54B32) vagy az E60 M5-ös S85-motorja - csak azért, mert jók. Viszont a Porsche 911 GT3RS-ben használt új, négyliteres szívómotor nekem akkor is közelebb áll a szívemhez, mert hathengeres bokszer - valamivel szebb így a hangja. Turbósból pedig csak az Audi ADU-motorja, a 2,5 literes, 315 lóerős egykori RS2-erőforrás az igazi.
2011. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hathengeres boxermotor, benzines, Stuttgart-Zuffenhausenből. :)
2011. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda diszkrimináció ez, kérem... Ha nem 901-gyel kezdődik a motorszám és nincs Stuttgart címere az autó elején, már nem is jó? :-P
2011. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14:32 vagyok. Én csak a saját véleményemet írtam. Nekem itt dohog a seggem mögött a box(st)ermotor :)))

De dohogott még régebben méghátrébb léghűtéses is :)

2011. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én minden nap léghűtéses 4 és 6 hengeres boxereken dolgozom, szóval inkább ne is jussanak eszembe így munkaidőn kívül..

Egyébként a feltöltés nélküli benzinesek a legszimpatikusabbak, annak ellenére hogy turbós diesellel veszek részt a forgalomban.

2011. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!