Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leo Vince GP (Aprilia SR 50R)...

Leo Vince GP (Aprilia SR 50R) kipufogohoz, hozzá lehet igazitani 70ccm-es hengerszettet? Vagy uj kipufogot kell venni?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen hengerszettre gondolsz? mert nem mindegy
2011. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

stage6 sport pro

vagy mit ajánlatok?!

2011. ápr. 25. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiért kb már lehet kapni motoforce racing hengert is ami kicsit azért többet tud és elvileg az még elég megbízható. Szerintem ilyen egy gyűrűs aluhengerekhez már illene valami komolyabb kipu, de lehet elmuzsikálna ezzel is szépen. Ugye főtengely és karbicserére is gondoltál? Szerintem először cseréld azokat és majd kiderül h elég-e neki a kipu, esetleg próbálj fel rá egy-kettőt ha van haveri körben.
2011. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a pénz kb most nekem nemszámit, viszont valahogy ugy szeretnék tuningolni (gyorsitani) a motron ,hogy a kiput lehetoleg ne kelljen lecserélni.nagyon megtetszett ez a kipufogo,nem olyan mindennapos,nagyon megy a motorhoz,szoval valami olyan megoldás kéne ahol maradhat ez a leovince..
2011. ápr. 25. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit irigyellek, én sajnos pont ellentétes helyzetben vagyok:(. Megvan az elképzelés csak zsé nincs...

Ha mindenképpen meg akarod tartani, akkor szerintem sport kategóriás hengernél nem érdemes komolyabbat választani, mert mondjuk egy midrace-hez már kevés lenne.

2011. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a kevés jelen esetben mit jelent?! egyáltalán nem illene hozzá, vagy csak nemhozná ki a maximumot? a sport és amaz közt mi a kulonbség? mármint km/h - ban mérve :DD Bocsi , teljesen hulye vagyok kb a motrokhoz, viszont érdekel az ilyesmi.

Drukkolok hogy osszejojjon a pénz , milyen motrod van ?!

2011. ápr. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!