Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót vagy Simsont? Nem...

Robogót vagy Simsont? Nem teljesen szokásos kérdés, van benne egy csavar, ezért leírásba van még pár dolog.

Figyelt kérdés
Lenne rá egy százasom, városba járkálnék vele, szereléshez úgy ahogy értek. Ha simson lenne természetesen felújítanám eredeti állapotra és kapna egy 60-as hengerszettet meg egy belsőrezós kipufogót tuning gyanánt így ezzel még kevesebb is lenne mint száz, de biztos vennék rá akkor még több dolgot így az is kimerítené a keretet. Robogót meg alapból 100ért venném de nem tom mik a jók ebben az árkategóriában. De melyiket válasszam? 15/F
2011. ápr. 25. 00:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem nem esett soha nehezemre városban kapcsolgatni a Simson-t és otthon bekeverni a benzint. 5 éve vettem 50000 Ft-ért egy nagyon jó állapotú Simson s51-et. Fúratlan hengerrel 70-et lazán ment, teszem hozzá akkor voltam kb 85 kg. Apró dolgokat kellett eddig venni rá, pl gumiharang a teleszkópra, a karbira a gumit ami a levegőszűrővel köti össze és első-hátsó gumikat. Benzinszagú meg max úgy lehetsz, ha nyakon öntöd magad benzinnel. Tény, hogy vannak rossz állapotú simsonok, de 100-ból olyat ki lehet hozni, hogy megszólal. Szereztem egy cserehengert rá, amit megfúrattam és próbára rátettem (persze a fúratlan megvan eltéve). 5000 Ft-ból motorgenerált csináltunk rajta. Hibátlan. Most ezek a dolgok, hogy leengedni az olajat, keverni otthon benzint meg sebességet kapcsolgatni a városban... Annyira elhanyagolható negatyvumok. 20000 km-t hibátlanul elmentem a gyári hengerrel, ami nem rossz szerintem. A robogóról annyit mondanék, hogy egy érdekes szerkezet :D Ha mégis mondanom kéne valamit, olasz motort ne vegyél. Honda, yamaha ami nagyon jó.
2011. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

'..Benzinszagú meg max úgy lehetsz, ha nyakon öntöd magad benzinnel..' --> hát ezen meghaltam :D

viccet félretéve köszönöm az írásod, ez most kicsit megint felhúzta a Simson esélyeit. egyetlen dolog amiért még mindig a robogó mögött van az az, hogy nem ciki azzal járni? főleg hogy suliba járnék vele.

2011. ápr. 26. 15:50
 13/13 anonim válasza:
Engem nem érdekelt 14-16 évesen az, hogy ki mit gondol. Másnak még Simsonja sincs. Én nem használom már olyan sűrűn, mert lassan 20 vagyok és autóval járok inkább, meg kinőttem a simsont, de ha most kezdeném a motorozást tuti használnám. Jah és gondolom a csajok miatt parázol, hogy tré a simsonnal megjelenni :D Annyit mondok erre, hogy aki azt nézi, hogy milyen motorral jársz meg mennyi zsetonod van az annyit is ér ;)
2011. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!