Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom-nak mi lehet a baja?...

Simsonom-nak mi lehet a baja? Talán gyújtás baj?

Figyelt kérdés
Hali van egy 3 sebességes Simsonom és az a gond vele hogy mostanában igen csak nehezen akar el indulni de el indítom megyek vele és nem tudom rendesen húzni a gázt nem akar ki pörögni le fullad vissza hörög ! A szikra jó anyagot kap a karburátor tiszta a tank szintén anyagot kap ! nem értem miért csinálja ! a gyújtásra gyanakszom ha valaki tudna segíteni akkor legyen oly kedves ! Előre is köszönöm !!!
2011. ápr. 24. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy régi a gyertya és nem add elég szikrát vagy a generátorba elkormozódott valami cucc ilyenek
2011. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali!

ha budapesti vagy akkor ha gondolod hozd át a mocit én 5 éve simsonokkal foglalkozom!

2011. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A gyertyám az szerintem jó lehet mert ha ki veszem és nézem akkor jó ! és szerintem ha a gyertyánál jó akkor a generátor se lehet rossz !


->Sajnos nem Pesti vagyok igen csak mesze lakom pest től de viszont ha így esetleg tudnál segíteni az jó lenne ! :$ valami tipp esetleg?

2011. ápr. 25. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
szerelőhöz el kell vinni... így látatlanba nem tudunk segíteni. :)
2011. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
meg oldottam :) le kellet vegyem a légszűrőt :)
2011. ápr. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!