Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen legyen az első autóm?

Milyen legyen az első autóm?

Figyelt kérdés

Most tettem le a jogosítványomat, és szeretnék egy autót venni. Olyan 400-500ezer forintot szánnék rá, plusz olyan 100ezret a "tuningolásához". Mit érdemes lecserélni, vagy belerakni? 2005-ös Ford, illetve Opel használt személyautókban gondolkodom.


17/F


2011. ápr. 24. 00:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ennél jobbat úgysem találsz csak drágábbat !!!

[link]

Ráadásul nagyon-nagyon alkalmi vétel.

Ha lecsavartad az első százezer kilométert balesetmentesen akkor mutatok másik Neked valót szintén jó áron.

Sok sikert!

:p))

2011. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt az Ignist meg ne vedd. Elég igénytelen tulaja volt szegénynek...
2011. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, főleg azoknak akik értelmes, rendes kommenteket írtak! Azoknak is, akik szerint apuci-anyuci pénzéből venném, nekik csak gratulálni tudok, gondolom bele sem gondoltak, hogy ez a pénz mennyi munka, spórolás eredményeképpen jött össze, illetve mennyit kellett érte tennem.


A tuningolást (azért raktam idézőjelbe) úgy értettem, hogy például egy autó újrafestése, rozsdát leszedni, ülést kicserélni.

2011. ápr. 24. 14:08
 14/19 anonim ***** válasza:

Én a "ma 07:55" véleményével egyet értek. A Seat Cordoba 1,6 sportline jó választás. Kicsit még spórolni kell hozzá mert amik jók azok 600 ezertől kezdődnek. A legtöbben ugyan nincs klíma meg ködlámpa de az összesben van elektromos ablak. Én is egy ilyen kocsit hajtok. Igaz hogy kellett is költenem rá az előző tulaj miatt de azóta semmi baja nincs. Olaj, olajszűrő levegő szűrő és pollenszűrő ami egy 10-esből megvan és 8000 kilóméterenként kell cserélni ezeket. Én majdnem minden nap megyek vele és egy év alatt olyan 8E km meg is van. Fogyasztása most hogy meg van csinálva 7,5-8l 100-on. Most legutobb 7,3-at evett. Ugyan csak 75LE de bőven elég városban és városon kívül is megállja a helyét.


De érdemes megnézni a Skoda Fabiakat is.

2011. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 fata.morgana válasza:
49%
Én ott hasaltam el hogy 4-500e forintból akarsz venni 2005ös autót. Szerintem Magyaroszágon nem fogsz kapni ennyiből. Legalábbis megyar papírok nem lesznek hozzá... Inkább olyan 15-éveseket esetleg...
2011. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

tessék

[link]


van benne kraft amivel a fára feltekeredsz...:D

mondjuk,én 115lóerőn ülök...de csak nagyon ritkán használom ki mindet

2011. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"A komment megírásának időpontja: tegnap 14:08

"


Újrafényezni nagyon drága (akár 100e ft is lehet), a rozsdát otthon pár ezer ft-ból el lehet tüntetni, a karosszériás több tízezret is elkérhet csak a rozsdák tüntetéséért.



Ülést nem szokták kicserélni.


Olyan autót kell venni ami viszonylag jó állapotú, utána a kötelező cserék (olaj, szűrők, esetleg ékszíj) ez olyan 30-50e ft-ba van kb.


Pontos árakat nehéz mondani, mert nagyon sokmindentől függ.

2011. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én vittem magammal autószerelőt, még odafelé úton amikor mentünk a kocsiért megbeszéltük hogy beleköt mindenbe pl : alánézel és megkérdezed mikor sikerült meghúzni az alját a jardapátkán, be van repedve xy része a... nek, levannak futva a gumik, rosszak a lengéscsillapítók...stb és így -150 000 rel olcsóbban van kocsim mert ennyit engedett a tulaj XD. Természetesen nem mindenki enged a kocsiból hanem lehet elküld a p*csába de egy próbát megér nekem bejött, 250 000 ért 8 éves suzukit venni(2 személyes, klímás cs-d alufelnis, elektromos ablak, riasztó, központi zár,1.3 as motor, másfél év műszakival).
2011. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
bmw 318i,honda civic,peugeot 406 ezek jó kis verdák nekem egy bmw e36 van azzal szoktam driftelni erős motor turbo,nitro is van benne ezeket amiket leírtam ajánlom de 2005-ös verdát nem hiszem hogy kaphatsz 500 rugóért és a tuning is több ha jót akarsz és megbizhatót mon 300 rugó a tuningra
2014. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!