Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám olcsóbban megúszni?

Hogyan tudnám olcsóbban megúszni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy az f astrám tipikus hibái előjöttek, hogy rozsdásodik több ponton viszont kis helyeken.Esztétikailag viszont nem szép.A fényeztetés azért nem jöhet szóba mert körülbelül 6 elemen kellene megcsinálni és elemenként 25 ezerért csinálnák.Van e valami megoldás házi praktika hogy eltüntessem a rozsdás részeket?
2011. ápr. 20. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz,belülről kajálja a rozsda.

Add el és az árából keress egy olcsót ami nem korhad.

Tipp (egy fényezés áráért)

[link]

Két fényezés ára (G!) :

[link]

:p))

2011. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem autót eredetileg F Astrat akartam(régen ilyen volt a fateromnak,és nagyon szerettük) megnéztem egy párat-mindegyik szét volt rohadva-aztán lemondtam róla.Sajnos nem lehet olocsón megúszni,max ha van egy haverod aki fényező,és szívességből olcsobban megcsinálja.Kérjél rá több ajánlatot,ha a lakatolás+fényezés kijön 150-200 ezerből akkor érdemes megcsináltatni.Ha eladod és másikat veszel ott az átírás,na meg a lutri hogy annak mi baja.Gondold át,számolj,mérlegelj,és dönts jól!Ha bizonytalan vagy kérdezz meg szerelőket,haverokat stb...több ember véleményéből már le lehet szűrni valamit.
2011. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenre van megoldás, csak nagyon kevesen ismerik őket.


A felpattogzott rozsdásodást nem tudod eltüntetni, de róla azt a csúnya rozsdaszínt igen.


Mikor mosod az autód, fogsz 1 rongyot, raksz rá 1 kis Cif-et és ahol rozsdafoltos ott megdörzsölöd a ronggyal és szépen le fog jönni.


Ez nem kamu, kb. 10 éve alkalmazom ezt a "technikát" (persze nem ugyanazon az autón) és eddig semmi gondom nem volt belőle.

A fényezést nem rongálja.


Próbáld ki, működni fog 100%.

Aztán írd meg a véleményed.


ui: Utána vizes ronggyal mosd át, mert ha rászárad a Cif, akkor fehér foltos marad és moshatod újra a kocsit:D

2011. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt a 2 autó linkét amit az 1.hozzászóló talált hanyagold azok banki visszavett autók valószínűleg szarrá van hajtva már mind a kettő.
2011. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!