Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek elmenne ötvennek?

Haverka kérdése:

Szerintetek elmenne ötvennek?

Figyelt kérdés

szerintetek Yamaha TDR 125 elmenne ötvenesnek


Értelmes válaszokat kérek arra nem vagyok kíváncsi h tegyem le a jogsit meg ehez hasonló dolgok köszi ^^


2011. ápr. 18. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ő a tdr nem egy kis testű motor, úgyhogy a rendőr eleve gyanakvással nézné sztem.
2011. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aki ért hozzá már a hangjából megmondja hogy az nem 50-es


egy 50-es és egy 125-ös motor hangja között ég és föld a különbség

2011. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Márpedig ideírom: mi a francért kell csalni?? Ha egy 125-ös motorra van pénzed, akkor biztos lenne egy 50-esre is. Nem megérné nyugodtan közlekedni? Így folyton azt nézheted, hogy ha jön a rendőr, merre menekülj. A menekülés közben pedig megsebesítheted magadat, de ami még fontosabb - hiszen aki hülye, az inkább haljon meg -, másokat is!! Miért kell ezzel szarakodni? Nem értelek...
2011. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, aki ért hozzá hangra megmondja h ez sosem volt 50es! De ha pár dolgot megcsinálsz rajta akkor sokkal hihetőbb h 50es. Pl km óra számlap csere meg a rendszám világítás eltakarása stb... Am nemkell egy TDR? Nekem pont van :D de lassan eladom mert nagyobbat akarok. Ha gondolod írj levelet aztán a többit majd megbeszéljük.
2011. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért hogy ég és föld külömbség kicsit túlzás :)

ötvenesem van és úgy körbe szaglászott a sün h az nemigaz pedig nagyon nagy betűkkel belevolt írva a hengerbe h 50 na mind1..meg azért elégjól meglehet csinálni az átalakítást :Pés hamradiknak:a kérdésre szeretném a választ nem az h te mit gondolsz ki mondta h venni akarok kimondta h van jogsim stb??.(van)én a kérdésre szerettem volna választ voltak akik megértettek azok köszönöm :)

2011. ápr. 19. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:

A szart hallgatsz az okoskodókra!!! Lazán elmegy 50-esnek!! Nekem CAGIVA MITO-m van/125ccm/ Még a MITO matrica is rajta van és semmi!!! Annyi, hogy ha van rajta 125ccm-es matrica, akkor azt leszeded, és ahova bele van írva a 125 lecsiszolod vagy ilyesmi! ;) A lényeg lakott területen 80/90-nél többel ne nagyon menj vagy, ha tudod, hogy hol vannak a sünök, ott lassabban mész! ennyi! Sok Sikert! ;)

A TÖBBIEKNEK! "Van pénzed motorra, akkor jogsira is" Jah akkor ott a rendszám + mindenféle költség a rendszám miatt! 50-nél elég egy adásvételi, és kötelező biztosítás! a 2 közt van különbség!! ;)

2011. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Támogatlak:) és köszi :) sokan használják a mitot ötvenesnek én is át matricáznám meg kiszedném a hengerből a 125ccm-ert
2011. ápr. 20. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:
biztos jó címet adtál meg?
2011. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!