Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg emelni fogják a...

Tényleg emelni fogják a jogosítványhoz szükséges korhatárt?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy már évek óta emelni akarják, de azt hallottam, hogy most májustól érvénybe is léptetik a tövényt, miszerint talán 19 évesnek kell lenni a jogsi elkezdéséhez. Igaz ez? Tudtok erről valamit?

A válaszokat előre is köszi.


2011. ápr. 17. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem igaz
2011. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát lehet jobban járnánk, ahogy az osztálytársaim vezetési szokásait elnézem..
2011. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Erről nem hallottam. Régen azt mondták hogy 21 éves kortól lehet majd jogsit szerezni.

Igazából nem érint a dolog mert van jogsim és idén leszek 21.

Szerintem ha be is hozzák akkor is ki lehet bírni 19 éves korig, nekem 19 évesen lett jogsim.

2011. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet,Romániába 18 éves kell hogy légy,és akkor vizsgázhatsz.
2011. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szinte majdnem minden évbe van erről szó aztán mégse emelték fel a korhatárt, kérdés h meddig... de szerintem nem fogják.
2011. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedíg nem ártana.. Vagy valami szigorítás, mert tele van a város 17 éves kis taknyokkal, akik le se szarják pl. a jobbra tartást és hasonlók... Tudni tudják, csak nem foglalkoznak vele.
2011. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 21 éves korhatárra emelném az tuti! Gyűlölöm azokat a kis suhancokat akik mennek a kis "széttuningolt" suzukikkal, corsákkal, és minden más fossal és ott menőznek. Nagyon szánalmasak, csak ők ezt nem veszik észre.

TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2011. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akik szerint meg kéne emelni: nem a kor miatt van ennyi suhanc! 21 évesen is van sok suhanc, higgyétek el! És 40 éves sofőr is van, aki nem tud vezetni. Nem azon múlik, ki hány éves. Fokozott ellenőrzés kéne, de az nincsen, így bárki bármit megtehet. Persze könnyű a fiatalokra fogni, csak nem célravezető.
2011. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22:01

én is fiatal vagyok, és eként mondom ezt :D látom osztálytársaimat vezetni. fuuuh.. én magamnak tuti nem adtam volna jogsit(autóra).. nem is használom, csak mutatóban van hogy anyám boldog legyen. amúgy is rühellem az autókat.. (ellenben motorból már minden kategória megvan és használom is :))

2011. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a szükséges intelligencia határt emelném (ami jelenleg 0, mert nem vizsgálják, ki mekkora tahó).
2011. ápr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!