Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotorhoz (jawa) nem jó a...

Segédmotorhoz (jawa) nem jó a biciklis sisak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen egy olyan hitvány sisakkal ha borulsz 40-nel, ott dögölhetsz meg, sz@rt sem ér...
2011. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A segédmotoros kerékpáron "E" jelzéssel ellátott, becsatolt motorkerékpáros bukósisakot kell viselni (legalábbis itthon).
2011. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, az E jelzés benne legyen, mert ha megállít egy rendőr és megakarja nézni, de nem találja benne a jelzést, akkor annyira büntet, mintha nem is viseltél volna semmit.
2011. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az első még sosem borult biciklis sisakkal, én már igen :)


Biciklis sisak bőven jó lenne 40-es sebességnél, ha csak borulsz. Ha frontálisan ütközöl a szembe jövő török kamionossal (ez bicikliúton valószinűtlen, közúton előfordulhat) akkor jön elő a biciklis sisak és a rendes buksisak közti különbség.


Ja, és a kresz, meg a rendőr, meg a gatyád, ami rámegy a bírságra...


Szóval okos ember tudja, hogy bukósisak kell a robogóhoz, a többinek meg kötelező ;)

2011. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentem én már bicós sisakkal az erdőbe quaddal, 40-nel neki a fának, és olyan agyrázkódást kaptam hogy csak na, és a sisak is ripityára törött. Tudom miről beszélek.
2011. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!