Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek azok az autók amelyek...

Melyek azok az autók amelyek kíváló futómüvel rendelkeznek? Mindegy hogy régebbi vagy újabb tipusú.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyerekek, kit érdekel a Hummer? A kérdezőnek autó kell, és egy olyan dög, amihez C-s jogsi kell, szerintem nem fér bele az autó fogalmába.
2011. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sportfutómű vagy milyen? Nekem a király az az E36 compact gyári M-Packet felfüggesztése, Elég kemény a futóműve + még terpeszt is, reptéren szórakoztam vele és félelmetes hogy milyen kanyarokat be tudtam vele venni.
2011. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

15:05 és ezt a futóművet csak ezekbe a compactokba építették vagy használták a sedánoknál is? 5-ös bmw-be építették?

valójában érdekel a sport és a hagyományos futóművek is.japán kocsik közzül melyiknél sikerült nagyon eltalálni a futóművet? valójában azért tettem fel a kérdést mert olyan autó érdekelne ami jól fekszi az utat és élvezetes vele közlekedni és ezt legjobban a futómű befojásolja.

2011. ápr. 10. 17:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a sedan-ba belerakták e gyárilag de a coupe-ba és a compactba biztos, egyébként van sok sedan is amit utólag csináltak meg m-packet-esre.
2011. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jah és 5-ös BMW-be nem tudom hogy gyárilag csinálták e, de utólag azokat is módosítják sportfutóművesre.


A másik kedvencem am még az MX5-ös, de nekem valahogy a BMW jobban fekszik.

2011. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Daihatsu Feroza!


Terepjárók királya!

2011. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!