Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy '98-as Daewoo...

Mennyi egy '98-as Daewoo Ticonak a fogyasztása?

Figyelt kérdés
Az enyém szerintem rengeteget eszik: 8 litert százon. De van aki azt mondta, ez nem is olyan szörnyű. Akkor most mi is a helyzet? (Meg úgy egyáltalán: tud valaki valami módszert, hogy mivel lehet csökkenteni a fogyasztást ennél a típusnál?)
2008. febr. 10. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Városban 5-6-7 liter, városon kívül 5-5,5 liter. aximum úgy tudod csökkenteni a fogyasztástha odafigyelsz arra ne pörgesd túl a motort, max 1900as fordulat és válts. Ha még hideg a motor (indulás után) csak fimnoman menj még ennyire se pörgesd. Próbáld ki. nekem bejött az 1,2es clionál.
2008. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Fiat Tipo is ennyit esik Kb ami azért nagyobb autó de ha nem pörgeted rúl tényleg kevesebbet eszik jobb esetben 1 litert is le lehet szorítani 100 on
2009. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
pff ezért nem vennék ilyen szarokat! már bocs de az én '89-es BMW E30 316i nem eszik ennyit! pedig az 1.6-os 102 lóerős, és csak 7.5-öt fogyaszt vegyesen. országúzon 7-7.2 littyót :D cseréld le a ticot, ilyen bmw-t lehet venni már 300 ezerért, mondjuk az enyém 700 ezer volt, de ez nagyon jó állapotú, makulátlan
2009. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2012. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!