Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne megfelelő?

Milyen autó lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni.Olyat szeretnék amit olcsó fenntartani,megbízható,nincs nagy szervízigénye és nem eszik sokat.Naponta max.120-130 kmt mennék vele(nem olyan sűrűn),inkább csak a munkába járáshoz kell.Új és régebbi autók közül melyek felelnének meg?Max. 1,5 misi.
2011. ápr. 2. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért kaphatsz 6-7 éves Nissan Almerát (1.5 benzinest), nekem jó tapasztalatom van velük.
2011. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nem tenném rá a 1.5 misit . Vennék 8-9 száz körülegy puritán kivitelű suzukit . Ennyi ,az aktuális dolgokat megcsináltatnám rajta legyen X összeg ,a többin vennék egy üzemanyag kártyát ...... Sokáig autózgatnál gond nélkűl ..
2011. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Civic-kel sem lenne semmi gond, csak ha jobban megnézed, aránytalanul drága.

[link]

Pl ilyenre gondoltam Almera alatt. 5.5-6 literrel elmegy, és azért csak újabb 7 évvel. Ugyanannyiért.

2011. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Nem is tenném rá a 1,5 misit, csak írtam, hogy az a max, a 3 milliós linkek elkerülése miatt.Én is hasonló autókat nézegettem, nem akarok nagyon sokat költeni rá (úgyis sokat buksz rajta + magyar utak).
2011. ápr. 2. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeken már nem buksz sokat, az áruk nagyját elvesztették :)
2011. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nissanba, meg franciába ne gondolkodj. A német "csoda(szar)" gépeket drága fentartani.

Honda Civic, Suzuki, Toyota Corolla, Alfa Romeo 147/156 1.9 JTD

Én az alfát venném.

2011. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!