Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne megfelelő?

Milyen autó lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Valami olyan autót szeretnék,amiből nem sok van az országban.Olyasmire gondoltam, mint a régi Ford Mustang.Valami amerikai modellre.Ami megbízható,elfogadható a fenntartási költsége és nem nagy a szervízigénye.Ár kb.2millió FT.
2011. márc. 17. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ilyet 2 millióért nem hiszem hogy találsz, mert az ijen amerikai autok mint pl a ford mustang, vagy dodge challenger stb. rengetek esznek , és igen szép áruk is van.
2011. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagy amcsi autokkal az a baj h veszettül zabálnak...de ittvan pl ez [link] azért jobbkorményos posche bol nincsok...bár ha nemvezettél jobbost még Mo-n fura megszokni de nem lehetetlen
2011. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
találhatsz ilyen régi amcsi kocsikat olcsón ha ismersz pár bontóst és azok kerítenek neked, igaz utána csak fel kell javítani és valahogy elintézni hogy rendszámot kapjon, ennyi.
2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második, mi a jó jobbkormányos kocsikban? Angol piacra készült az a vacak azért jobbkormányos, itthon használhatatlan (próbálj csak vele előzni), ráadásul még ott a regadó is. A kérdésre válaszolva, az a gond, hogy, ahogy előttem írták is már, az iagzi amcsi muscle car-ok elég húzós áron mennek és hát ha valami elromlik rajta az sajnos sokba fáj plusz ott is számolni kell a regadóval.
2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy régi fastback mustangot egyszer láttam 1.500.000 ft.ért. Szét volt rohadva, ablakok nem voltak benne, a váltó ki volt benne nyiffanva. Ha valóban ilyen régi amcsi autókat akarsz venni amik jó állapotban vannak az minimum 3.000.000 forint itt mo-n de azon is van mit még javítani.


Tehát ilyesmi stílusú autókat jó állapotban ennyi pénzért nem lehet itthon venni. Pedig ha elérhető áruk lenne lehet nekem is lenne egy fastback-em.

2011. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :DIgazából csak egy ötlet volt.És én is épp a fogyasztáson gondolkodtam.Főleg ilyen árak mellett....
2011. márc. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!